Reklāma

Huawei smagā situācija tikko kļuva gandrīz bezcerīga

Jaunākie raksti

Sony SRN-NS7 kakla skaļruņu apskats

Ikgadējā Kursora lasītāju aptaujā daļa norādīja, ka papildu tādām klasiskām ierīcēm, kā viedtālruņi un datori, lasītāji gribētu redzēt arī...

YouTube pārtrauks savu YouTube Originals programmu

Video straumēšanas platforma paziņojusi par plāniem mainīt savu stratēģiju ar speciāla satura veidošanu, kas nozīmē, ka tiks pārtraukta YouTube...

Iespējams, drīzā nākotnē ar sejas maskām varēsim izmērīt savu sirdsdarbību

Nu jau divi gadi būs pagājuši, kopš mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir sejas maskas. Pa šo laiku pētniekiem jau...

Volkswagen un Bosch plāno sadarbību elektroauto bateriju ražošanā

Divi no Vācijas lielākajiem ražojošajiem uzņēmumiem Volkswagen un Bosch parakstījuši sadarbības memorandu, lai izveidotu kopuzņēmumu un ievērojami palielinātu elektroauto...

Apple 2021. gada nogalē atkal bija lielākais viedtālruņu piegādātājs

Pēc salīdzinoši pieticīga viedtālruņu pārdošanas gada, Apple atguvis savas ierastās līderpozīcijas pagājušā gada pēdējā ceturksnī. Analītikas uzņēmums Canalys dalījies ar...

ASV tikko parakstīts likums, kas liedz Federālajai sakaru komisijai pat pieņemt pieteikumus no Huawei un ZTE, nemaz nerunājot par ierīču un iekārtu apstiprināšanu izmantošanai ASV teritorijā. Paziņots, ka Huawei un ZTE ierīču izmantošana var radīt risku nacionālajai drošībai. Huawei un ZTE nav vienīgie Ķīnā bāzētie uzņēmumi, kas saņēmuši šādu liegumu.

Pagaidām nav zināms, vai jaunais aizliegums attieksies arī uz privātpersonām paredzētām ierīcēm (viedtālruņi, viedie pulksteņi, Bluetooth austiņas u.c.). Ja Federālā sakaru komisija tiešām nedrīkstēs pat izskatīt Huawei iesniegumus, tad uzņēmumam tas nozīmē pilnīgi slēgtu pieeju ASV tirgum. Pagaidām nav zinās, kā uz šo reaģēs Eiropa.

Huawei jau vairāk nekā trīs gadus jāsadzīvo ar dažādiem liegumiem. Smagākie no tiem ir 5G tehnoloģiju neizmantošana ASV un daudzviet Eiropā, kā arī vairākas valstis paziņojušas par esošo 4G sakaru tīkla nomaiņu, kur izmantotas Huawei tehnoloģijas. Otra lielā Huawei problēma ir liegums izmantot Google servisus, piemēram, Google lietotņu veikalu, Google Maps, Google norēķinus un citus servisus.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rr Sop
15.11.2021 12:50

Varētu arī rakstu kā Honor “atdalijās” no Huawei, lai tiktu pie visa kas pietrūka.

Kursors.lv
Kristaps Skutelis(@krizdabz)
15.11.2021 13:10
Reply to  Rr Sop

Es domāju, ka te neviens nelolo nekādas izlūzijas par to, ka Honor tika atdalīts, lai Huawei vismaz kaut kā varētu pasaulei piedāvāt savus produktus. Starp citu, mums drīzumā būs Honor 50 apskats.

Sandis
15.11.2021 22:15

Man jau šķiet, ka ne tikai Honor atdalījuši. Kad atkal, ar labu atlaidi, paņēmu Bites mājas internetu, tam līdzi nāca rūteris, bet ne ar Huawei nosaukumu, bet gan Soyealink B535-333. Vizuāli un programmatūra tāda pati kā Huawei iekārtām.

Kristīne Mežaka(@kmezaka)
16.11.2021 09:09

Par Honor apskatu, tas ir labi, bet kas tos pie mums te tirgo?

Kursors.lv
Kristaps Skutelis(@krizdabz)
16.11.2021 09:13

Par to man īsti informācijas vēl nav un es arī redzu, ka vismaz pagaidām šis telefons nav atrodams pie visiem trīs Latvijas lielajiem mobilo sakaru operatoriem. Apskatā centīsimies noskaidrot šo niansi.

Janka
15.11.2021 23:38

Tet gan šodien atsūtīja spamčiku, ka piedāvā par brīvu man upgriedot modemu uz Huawei. Hard pass.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: