Reklāma

“Tesla Model 3” pārdošanas rādītāji Vācijā pārspēj trīs “premium” konkurentus kopā ņemtus

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Tesla radītie elektroauto pēdējā laikā bijuši vieni no vislabāk tirgotajiem auto savās klasēs, taču “Model 3” tirdzniecības rādītāji Vācijā septembra mēnesī radīs satraukumu vietējo autoražotāju vadītājos.

Kā liecina Vācijas federālo iestāžu apkopotā statistika, “Model 3” septembrī tika pārdots vairāk nekā Audi, BMW un Mercedes konkurenti, proti, “A4”, “3. sērija” un “C-klase”. Turklāt “Model 3” pārdošanas rādītāji pārspēja ne tikai katru no minētajiem trim konkurentiem atsevišķi, bet arī visus trīs kopā ņemtus.

Septembrī Vācijā kopā tika pārdoti apmēram 6100 A4/3. sērijas/C-klases eksemplāru, savukārt “Model 3” gadījumā tika pārdoti 6800 mašīnas. Tesla elektroauto pārdošanas rādītājos bija līdzvērtīgs mūžam populārajam “Golf”, kas ir krietni mazāka un arī lētāka mašīna nekā vācu premium klases sedani.

Tesla gadījumā mašīnu pārdošanas apjomu nopietni var ietekmēt piegādes, jo pagaidām mašīnas uz vietas Eiropā vēl netiek ražotas. Iespējams, ka augusta beigās/septembrī bijusi apjomīga piegāde, kas krietni palielinājis pārdoto mašīnu skaitu. Domājams, ka gada griezumā “Model 3” pagaidām nespēs izkonkurēt savus vācu sāncenšus. Sliktās ziņas visiem vācu autoražotājiem ir, ka drīz sāks strādāt Tesla rūpnīca Berlīnes pievārtē, līdz ar to mašīnas tiks saliktas uz vietas, tik ilgi nebūs jāgaida piegādes un iespējama arī cenu samazināšanās mazāku loģistikas izmaksu dēļ. Vācu ražotāji gan apzinās, ka Tesla ir nopietns konkurents, Volkswagen koncerna vadītājam Herbertam Dīzam uzsverot nepieciešamību uzlabot “VW” rūpnīcu efektivitāti, lai tās spētu konkurēt ar “Tesla”.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elektriķis
22.10.2021 10:11

Galvenais, kādēļ tiek labi pārdots: ir ko pārdot. Ja viens tev sola, ka auto būs pēc 6 mēnešiem, bet otram tas ir noliktavā vai ceļā uz noliktavu (kā tas ir Teslas gadījumā), tad nopērk no pēdējā. Esmu šad tad iemetis aci vācu lapā. Reti kad tur visi M3 ir izpirkti.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: