Reklāma

“CityBee” koplietošanas auto pakalpojums tagad pieejams arī Siguldā

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

Strauji augot lietotāju skaitam, koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee” no šodienas (8. oktobra) paplašina teritoriālo pārklājumu Latvijā un uzsāk koplietošanas auto nomas pakalpojuma sniegšanu Siguldā. Šī ir ceturtā pilsēta pēc Rīgas, Jūrmalas un Liepājas, kur tiek sniegts pilna servisa pakalpojums – ne tikai iespēja atstāt nomas auto, bet arī izvēlēties auto nomu uz vietas.

“Mums ir izveidojusies laba sadarbība ar pirmajām pašvaldībām ārpus galvaspilsētas – Liepāju un Jūrmalu, kur esam izveidojuši CityBee pakalpojuma zonas. Tāpēc esam nolēmuši turpināt attīstīt jaunas zonas visā Latvijā, un Sigulda ir pirmā pilsēta šajā attīstības posmā,” informē Kristof Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs.

Sigulda izvēlēta, balstoties uz “CityBee” lietotāju līdzšinējiem braukšanas paradumiem un galamērķiem. No vienas puses jaunas zonas atvēršana veicinās tūristu pieplūdumu, bet no otras puses padarīs ērtāku iedzīvotāju ikdienu. Pasaulē pierādīts, ka viena koplietošanas automašīna aizstāj līdz pat 12 privātām automašīnām pilsētā. Līdz ar to ieguvēja būs arī pilsēta, veicinot videi draudzīgākus iedzīvotāju paradumus.

“Sākotnēji pilsētā pastāvīgi atradīsies līdz 10 automašīnām nomai, bet, sekojot Liepājas un Jūrmalas piemēram, nākotnē to skaits varētu pieaugt līdz 30 – 40 transportlīdzekļiem. Automašīnu skaits pieaugs roku rokā iedzīvotāju pieprasījumam. “CityBee” koplietošanas bizness Latvijā ir būtiski izaudzis no darbības uzsākšanas brīža, jo šobrīd klienti veic ap 100 tūkstošiem braucienu mēnesī salīdzinot ar 300 tūkstošiem braucienu kopumā šī gada pirmajā pusgadā,” informē Kristof Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs.

“CityBee” vasarā dubultoja autoparku, paplašinot to par 400 jauniem transportlīdzekļiem. Uzņēmums šobrīd nodrošina labāko koplietošanas pakalpojuma pārklājumu Latvijā, piedāvājot nu jau vairāk nekā 800 dažādu marku automašīnu. “CityBee” nomā ir “Toyota Corolla”, “Fiat Ducato” un šogad papildināts ar “Volkswagen Golf”, “Volkswagen T-Roc”, “Volkswagen T-Cross”, “Nissan Qashqai”, “Peugeot 208” un “Volkswagen Crafter”.

Jaunnedēļ nomas pakalpojumam pievienojas auto klasika – Ņivas markas automašīna, kuras dizains ir veidots Siguldas tematikā.

Vienlīdz ar attīstību uzņēmums domā arī par ekoloģiju. Visas automašīnas ir jaunas un aprīkotas ar motoriem, kas nodrošina videi draudzīgāku darbību, salīdzinot ar gados vecākām automašīnām. Uzņēmumam ir arī augsti drošības rādītāji – 99,7% no visiem braucieniem Latvijā tiek aizvadīti bez ceļu satiksmes negadījumiem.

“CityBee” nomas automašīnas var atstāt arī Lietuvā un Igaunijā. Ikviens var ērti iznomāt automašīnu, izmantojot lietotni “CityBee”. Aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt “App Store” un “Google Play” lietotnēs.

“CityBee” ir investīciju uzņēmuma “Modus Group” projekts. “Modus Group” specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ciba
08.10.2021 14:06

Cik ir sanācis lietot, CityBee īrnieki vairāk buktē virsbūves (labi ka ir uzlīmes pie iepriekš fiksēta bojājuma) un piesmērē salonus. Kur cilvēki tik taukainus pirkstus dabū?
Varbūt man tā pieredze no tā ka intensīvāk lietoti auto man trāpijās.
Un vairāk arī ir jāčakarē tie kuri piedirš mašīnas un pavirši parkojas.

Krotow
08.10.2021 17:04
Reply to  Ciba

Būtu redzējis kā izskatās tādu braucēju mājās, nebūtu jābrīnās.

trx450
09.10.2021 09:19
Reply to  Ciba

Taukainie saloni ir no losioniem un slīdziedes.

SSs
09.10.2021 20:34
Reply to  trx450

Kas ir ” losions” ?

(|)
09.10.2021 22:30
Reply to  SSs

Par slīdziedi, kā var saprast, viss ir skaidrs?

Reklāma