Reklāma

Bezmaksas kursos apgūsti programmatūras lietojamības testēšanas pamatus

Jaunākie raksti

Kursors Stambulā iepazīstas ar jaunākajiem Huawei produktiem

Tieši vasaras saulgriežu laikā man sanāca interesanta iespēja pabūt Huawei produktu prezentācijā Stambulā, kurā tika prezentēti tieši Austrumeiropai, Ziemeļu...

Volkswagen ID.Buzz elektriskā mikroautobusa gaidībās

Tā kā jūnijs ir tas mēnesis, kad oficiāli sākas ID.Buzz iepriekšpārdošana, tad šis ir arī īstais mēnesis, lai mēs...

Audi vadība neapmierināta ar atsevišķu Vācijas ministru nostāju elektrifikācijas jautājumos

Aizvadītajā nedēļā Vācijas finanšu ministrs Kristians Lindners paziņoja, ka Vācija neatbalstīs Eiropas Savienības piedāvātos grozījumus, kas paredz aizliegt tirgot...

Montblanc Summit 3 – 1250 eiro vērts Wear OS 3.0 viedpulkstenis

Montblanc kopš Montblanc Summit 2 izlaišanas bija klusējis četrus gadus, bet nu izziņots Montblanc Summit 3 modelis ar Google...

Nākamajā ceturksnī sagaidāms SSD atmiņas produktu cenu kritums

Šajos inflācijas un globālās ekonomikas izaicinājuma laikos ir patīkami dzirdēt ziņas par to, ka kādu produktu cenas varētu kristies....

Šobrīd Eiropas Savienībā dienaskārtībā ir pacelts jautājums par programmatūras lietojamību un tuvāko gadu laikā daudziem uzņēmumiem nāksies pārstrādāt savas tīmekļa vietnes, mobilās lietotnes un citus produktus, lai tie būtu ērti pieejami arī cilvēkiem ar redzes, kustību un citām grūtībām. Tas radīs palielinātu pieprasījumu pēc lietojamības testēšanas speciālistiem un ir īstais laiks apgūt šīs zināšanas, lai palīdzētu līdzcilvēkiem.

Reģionā lielākais programmatūras testēšanas uzņēmums TestDevLab sadarbībā ar IT apmācību organizāciju TDL School ikvienam interesentam bez maksas piedāvā iespēju piecas dienas garos tiešsaistes kursos iepazīties ar programmatūras lietojamības testēšanas testēšanas pamatiem. Tās ir unikālas apmācības, kādām līdzīgas neatradīsi nekur citur. Nepalaid garām pieteikšanos!

“Quality Assurance and Accessibility Testing” apmācības tiešsaistē norisināsies no 4-8. oktobrim un tām līdz 1. oktobrim var reģistrēties šeit. Apmācības notiks angļu valodā un no dalībniekiem tiek sagaidītas IT pamatzināšanas. Respektīvi, nav jābūt programmēšanas vai testēšanas pieredzei. Visus ar apmācībām nepieciešamos materiālus nodrošinās to organizators.

Apmācības vadīs programmatūras testēšanas inženieri ar daudzu gadu praktisku jomas pieredzi un lekcijās iepazīstinās gan ar programmatūras testēšanas teoriju, gan palīdzēs izpildīt praktiskus ar programmatūras lietojamības testēšanu saistītus uzdevumus.

Kursa noslēgumā visus apmācāmos sagaida zināšanu pārbaude un labāko rezultātu īpašniekiem tiks piedāvātas apmaksātas prakses iespējas reģionā lielākajā programmatūras testēšanas uzņēmumā TestDevLab. Tādējādi šīs apmācības var kalpot par lielisku veidu, kā uzsākt veiksmīgu IT karjeru. Uzņēmums jau desmit gadus pēc kārtas turpina strauju izaugsmi un šobrīd piedāvā 20+ vakances dažādās jomās.

TDL School piedāvā arī citas IT apmācības. Daļa no tiem ir bezmaksas un TDL School atsevišķiem kursiem piedāvā naudas atgriešanas iespēju.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma