Reklāma

Atvērta pieteikšanās Huawei AppsUp 2021 konkursam ar kopējo balvu fondu 1 miljona dolāru apmērā

Jaunākie raksti

Īlons Masks atkal izsaka piedāvājumu iegādāties “Twitter”

Šajā pavasarī un vasarā gan ikviens Īlona Maska fans, gan nīdējs varēja sekot līdzi viņa juceklīgajiem lēmumiem saistībā ar...

Hyperice Hypervolt 2 masāžas pistoles apskats

Hyperice Hypervolt 2 ir masāžas pistole, kas ir viens no pašmasāžas veidiem. Šāda masāžas pistole ļauj mājās paveikt to...

Parādījušās jaunāko Nvidia GeForce RTX 4090 videokaršu cenas Eiropā

Septembra otrajā pusē Nvidia izziņoja jaunu jaudīgāko videokaršu sēriju RTX 4090, un tagad iespējams novērtēt to cenu Eiropas tirgum,...

OnePlus uzsāk piedāvāt lētu Nord Watch ar 30 dienu darbības laiku

OnePlus sācis pārdot Nord Watch, kas ir jauns viedpulkstenis ar 30 dienu darbības laiku un zemu cenu, bet vēl...

Tesla labo rekordus, 3. ceturksnī piegādājot 343 tūkstošus auto

Elektroauto ražotājs Tesla ziņo par kārtējiem piegādes rekordiem - šā gada 3. ceturkšņa laikā Tesla klientiem piegādāja 343 tūkstošus...

Tehnoloģiju ražotājs Huawei izsludina ikgadējo lietotņu inovāciju konkursu AppsUP, kurā digitālo tehnoloģiju izstrādātājiem no visas pasaules, tostarp arī Latvijas, būs iespēja sacensties par vērtīgām naudas balvām, kopējam balvu fondam sasniedzot 1 miljonu ASV dolāru. Pieteikšanās jau ir sākusies un turpināsies līdz šī gada 20. augustam.

Šī gada konkursa tēma ir “HMS (Huawei Mobile Services) inovācijas visiem” un, kā jau katru gadu AppsUP konkursā, dalībnieki izstrādā inovatīvas, lokalizētas lietotnes, izmantojot HMS ekosistēmu, lai Huawei ierīču lietotājiem piedāvātu labāko viedo pieredzi.

“Ar AppsUP konkursu mēs ceram aicināt nākamās paaudzes lietotņu izstrādātājus radīt labāku lietotāju pieredzi, kas palīdzētu labāk orientēties digitālajā pasaulē. Inovācijas ir šī konkursa stūrakmens, un mēs ar nepacietību gaidām risinājumus, ko izstrādātāji visā pasaulē radīs, izmantojot Huawei mobilos pakalpojumus,” stāsta “Huawei Mobile Services” Biznesa attīstības vadītāja Latvijā Gunta Kursiša-Butkāne.

Konkurss sniedz iespēju talantīgiem izstrādātājiem iegūt pasaules mēroga atzinību un naudas balvas līdz 15 000 ASV dolāru apmērā. Kopējais balvu fonds ir mērāms 1 miljona ASV dolāru vērtībā, kas tiks sadalīts 20 labāko lietotņu izstrādātāju no visas pasaules vidū. Tāpat balvu fonds paredz visaptverošu tehnisko atbalstu, kas paver iespējas jaunām lietotņu inovācijām. Konkursā var piedalīties visi – gan studenti un topošie izstrādātāji, gan jau atzīti profesionāļi.

Pagājušajā gada konkursā piedalījās vairāk nekā 3000 komandu no vairāk nekā 170 valstīm. Tūkstošiem inovatīvu HMS lietotņu tika iesniegtas, aptverot visas ikdienas dzīves jomas un iedvesmojot jaunos izstrādātājus radīt viedāku pieredzi veselības, fitnesa, izglītības, lauksaimniecības, vides aizsardzības, transporta, sabiedrības drošības un daudzās citās jomās. Pagājušā gada “Labākā lietotne” titulu izcīnīja bezpeļņas projekts Catrobat ar lietotni Pocket Code, kas iedvesmoja pusaudžus un pieaugušos apgūt programmēšanas prasmes, un Zviedrijā izstrādātā lietotne Runbit, kas izaicināja lietotājus pārvērst pastaigas un skriešanu jautrā spēlē.

Šī gada AppsUP konkursa dalībnieki varēs sacensties par vairākiem citiem tituliem, piemēram, Tech Women’s Award, Excellent Student Award un Best HMS Core Innovation Award. Papildu naudas balvām finālistu lietotnes tiks reklamētas AppGallery lietotņu veikalā, kas pieejams 700 miljonu lielai auditorijai visā pasaulē. Uzvarētāji saņems arī citas vērtīgas balvas, piemēram, AppGallery reklāmas iespējas un Huawei mākoņa resursus.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāreģistrējas un jāiesniedz savi darbi, kas ir izstrādāti izmantojot izvēlētās HMS Core iespējas, oficiālajā tīmekļa vietnē no 2021. gada 10. jūnija līdz 20. augusta plkst. 18.00 (pēc Latvijas laika). Dalībnieki var reģistrēties gan individuāli, gan kā komanda, kurā ir ne vairāk kā trīs dalībnieki. Konkursā var piedalīties pieci reģioni – Eiropa, Āzija un Klusā okeāna reģions, Latīņamerika, Tuvie Austrumi un Āfrika, kā arī Ķīna.

Žūrija, kuras sastāvā būs tehnoloģiju, finanšu, spēļu nozares, kā arī Huawei eksperti, novērtēs katru pieteikumu, pamatojoties uz tā funkcionalitāti, inovāciju, sociālo vērtību un lietotāja pieredzi.

20 labākās no katra reģiona atlasītās lietotnes būs pieejamas publiskai balsošanai konkursa tīmekļa vietnē un AppGallery lietotņu veikalā. Fināla atlase tiks veikta, pamatojoties uz to, cik balsu un lejupielādes no lietotājiem saņems katrs dalībnieka veikums. Savukārt, oktobrī finālisti prezentēs savas lietotnes reģionālajos pasākumos ekspertu žūrijai, kas izvērtēs 20 atlasītos darbus ar vērtēšanas formulas palīdzību, lai noteiktu uzvarētājus.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma