Reklāma

Baumas: Samsung Galaxy S22 Ultra varētu saņemt 200 megapikseļu kameru

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Baumas no uzticama avota stāsta par Samsung plāniem jau tuvākajā laikā izziņot 200 megapikseļu ISOCELL kameras sensoru viedtālruņiem. Nav gan šobrīd zināms, vai jaunais 200 megapikseļu ISOCELL nonāks kādā šī gada viedtālrunī. Visticamāk, 200 megapikseļu sensors gaidāms Galaxy S22 Ultra viedtālruņos.

Sākotnēji baumas norādīja uz 200 megapikseļu sensoru jau Galaxy S21 sērijā, bet šīs baumas nepiepildījās. Februārī Samsung izziņoja 50 megapikseļu ISOCELL GN2 sensoru ar 1.4 μm pikseļa izmēru, nedaudz pirms tam bija arī jaunas paaudzes 108 megapikseļu sensors ar 0.8 µm pikseļa izmēru.

Diemžēl šobrīd baumu avoti nepiedāvā nekādu tehnisko specifikāciju vai kādu attēlus, kas varētu kaut ko vairāk pastāstīt par 200 megapikseļu ISOCELL sensora īpašībām un šo maģisko 200 megapikseļu pielietojumu dzīvē. Tiek runāts, ka 200 megapikseļu ISOCELL sensoram varētu būt 0.64 µm pikseļa izmērs, bet nekas cits nav zināms. Iespējams, šo sensoru ražos Olympus, kā arī pašu Samsung Galaxy S22 Ultra darbināšot AMD bāzēts Exynos procesors, bet tās visas ir agrīnas baumas.

Par viedtālruņu kamerām jau kādu laiku tiek runāts, ka derētu izmantot lielāka izmēra sensorus, bet tad nāktos tiem priekšā nolikt arī lielākus un biezākus objektīvus. Tiek runāts, ka Huawei jau strādā pie šķidra materiāla lēcas flagmaņos kameru objektīvos.

Pagājušā gada pavasarī jau tika baumots, ka Samsung viedtālruņiem veido 250 megapikseļu sensoru ar 1″ diagonāli, kas ir būtiski lielāks izmērs par šobrīd izmantoto 108 megapikseļu sensoru ar 1/33″ izmēru.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Arčiņš

Sievas , 13 gadus vecais Canon 5D M2 ar 22 mega pekseļiem izklausās smieklīgi , 😃. Kaut kā neredzu jēgu tik milzīgām daudzumam pikseļu ,ja vien tas nav atmiņas ražotāju lobijs.

Krotow

Milzīgais piseļu daudzums pēc tam programmā tiek sakopots parastā 12 MP bildē. Tīrā veidā no RAW tas nav skatāms – baismīgi trokšņi.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: