Reklāma

Tiešsaistes pasākumā informēs par IT darba un studiju iespējām Jelgavā

Jaunākie raksti

HP OMEN 15 spēlēm paredzētā klēpjdatora apskats

Man saņemt palietošanai HP OMEN datoru bija vismaz pāris gadu sens sapnis. Kādā pasākumā dzirdēju, ka vietējie Latvijas strīmerzēni...

“Telegram” ļaus ieplānot balss čatus

Izskatās, ka pēdējā pusgada laikā saziņas lietotne "Telegram" ļoti cenšas uzfrišināt savu audio komunikācijas piedāvājumu. Pērnā gada decembra beigās...

Masks savulaik centies nolīgt tagadējo “Volkswagen” vadītāju Dīzu

Herberts Dīzs ir cilvēks, kura vadībā "Volkswagen" koncerns platiem soļiem dodas elektroauto virzienā. Tagad parādījusies informācija, ka vēl 2015....

“DJI” gatavojas iesaistīties autonomās braukšanas tehnoloģiju izstrādē

"DJI" pazīstam kā uzņēmumu, kas ražo dronus, taču uzņēmums, acīmredzot, plāno paplašināt savu darbības sfēru - "DJI" gatavojas piegādāt...

Pirmais uz MEB platformas bāzētais “Ford” būs izmēros mazs krosovers

"Ford" elektrifikācijas plāns Eiropā ietver vēlmi izmantot "Volkswagen" izstrādāto MEB platformu elektriskajām mašīnām. Plānots, ka pirmais "Ford" uz šīs...

Ceturtdien, 8. aprīlī plkst. 15:00 Jelgavā pārstāvētais Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā, kurā kopā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti informēs par IT darba un studiju iespējām Jelgavā, kā arī pārkvalifikācijas iespējām uz IT jomu. Šo bezmaksas pasākumu varēs vērot tiešsaistes platformā Zoom. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta visiem, kas reģistrēsies: https://ej.uz/it-vebinars-jelgava.

Pasākumā par nepieciešamajām prasmēm IT darba uzsākšanai un karjeras izaugsmes iespējām pastāstīs IT uzņēmums “TestDevLab”, kas Jelgavā sava biroja durvis vēra 2020. gada nogalē. Šobrīd uzņēmumā strādā 280 darbinieki un nodrošina programmatūras testēšanas pakalpojumus gan jaunuzņēmumiem, gan pasaules lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem.

“2020. gada notikumi uzskatāmi parādīja tehnoloģiju lielo nozīmi mūsu ikdienā. Tās daudziem cilvēkiem ļauj attālināti turpināt veikt darbus un mācīties. Daudzi uzņēmumi steidz digitalizēt savu darbību un tas ir radījis paaugstinātu pieprasījumu pēc IT speciālistiem. Mēs to izjūtam arī programmatūras testēšanas jomā, tāpēc aicinām apmeklēt šo pasākumu, lai uzzinātu praktiskus padomus, kā nonākt IT jomā. Esam gandarīti par lielisko sadarbību ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti, tāpēc biroja atvēršana Jelgava bija likumsakarīgs solis. Prieks, ka varam mūsu darbiniekiem nodrošināt ērtus darba apstākļus,” teic “TestDevLab” līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

“TestDevLab” šobrīd ir atvērtas 22 vakances IT, pārdošanas un personāla speciālistiem, kā arī tiek nodrošinātas apmaksātas prakses vietas.

Sarunā par studiju iespējām IT jomā piedalīsies Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns Gatis Vītols.

Pasākumā tiks runāts par konkrētām iemaņām un zināšanām, kas nepieciešamas, lai uzsāktu veiksmīgu IT karjeru vai veiktu pārkvalifikāciju no citas jomas uz IT.

Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: https://ej.uz/it-vebinars-jelgava. Pēc reģistrēšanās īsi pirms pasākuma norises uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta visa nepieciešamā informācija, lai pieslēgtos tiešsaistes pasākumam. Pasākuma video ieraksts vēlāk būs pieejams arī “TestDevLab” Facebook lapā.

2011. gadā Latvijā izveidotais uzņēmums TestDevLab nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un testēšanas produktu izstrādi. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski milži kā Microsoft, Skype, Orange, Telefonica, Airbnb u.c. Uzņēmuma testēto programmatūru lieto vairāk nekā 3 miljardi cilvēku visā pasaulē. TestDevLab ir saņēmis LIAA Eksporta un inovācijas balvu, The Red Jackets Eksporta izcilības balvu un vairākus gadus pēc kārtas uzņēmuma radītie testēšanas produkti ir augstu novērtēti prestižajā European Software Testing Awards konkursā. 2019. gadā TestDevLab ieguva informācijas drošības pārvaldības standarta ISO/IEC 27001:2013 sertifikātu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: