Reklāma

Tiešsaistes pasākumā informēs par IT darba un pārkvalifikācijas iespējām Daugavpilī

Jaunākie raksti

Apple iPad (2022) apskats – jaunā un dārgā planšetdatoru klasika

Šis 2022. gada rudens nosacīti ir bijis kluss Apple planšetdatoru saimē, kaut arī tika izziņoti divi jauni modeļi, no...

Tesla oficiāli piegādā pirmo Semi kravas auto un atklāj plašākas tehniskās detaļas

Labāk vēlu nekā nekad - tā varam teikt par elektroauto ražotāja Tesla elektrisko kravas auto Semi, kas beidzot devies...

Paziņota Apple Music 2022. gada populārākā dziesma

Gada beigas ir laiks, kad dažādi straumēšanas servisi mēdz publiskot informāciju par vēl tekošā gada populārāko saturu, un to...

Škoda līdz 2026. gadam plāno radīt trīs jaunus elektriskos modeļus

Čehu autoražotājs Škoda oficiālā paziņojumā nupat atkārtoti apstiprinājis savus plānus attīstīt elektroauto, paziņojot, ka līdz 2026. gadam uzņēmums radīs...

Amazon 2021. gadā no reklāmu pārdošanas nopelnījis vairāk nekā no abonēšanas servisiem

Amazon vēsturiski tirgū ienāca kā grāmatu tirgošanas interneta veikals, tad tas kļuva par vienkārši gigantisku interneta veikalu, bet tagad...

Otrdien, 16. martā, plkst. 16:00 Daugavpilī pārstāvētais Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā, kurā kopā ar Daugavpils Universitātes un RTU Daugavpils studiju un zinātnes centra pārstāvjiem informēs par studiju un darba iespējām IT jomā, kā arī pārkvalifikācijas iespējām. Šo bezmaksas pasākumu varēs vērot tiešsaistē platformā Microsoft Teams.

Pasākumā par nepieciešamajām prasmēm IT darba uzsākšanai un karjeras izaugsmes iespējām pastāstīs IT uzņēmums “TestDevLab”, kas Daugavpilī darbojas jau kopš 2018. gada. 17 no 270 uzņēmuma darbiniekiem strādā Daugavpilī un nodrošina programmatūras testēšanas pakalpojumus gan jaunuzņēmumiem, gan pasaules lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem.

“2020. gads visā pasaulē nesa lielas pārmaiņas un paātrināja digitālo transformāciju. Līdz ar to IT sektorā ir būtiski pieaudzis darbu apjoms un mēs meklējam papildspēkus. Līdz šim mums ir ļoti laba pieredze ar Daugavpils IT profesionāļiem un šī viena no mūsu stratēģiski svarīgākajām filiālēm. 2021. gadā mēs šajā reģionā plānojam būtiski palielināt darbinieku skaitu, tāpēc aicinu apmeklēt šo pasākumu un saņemt atbildes uz visiem jautājumiem par darbu IT jomā un mūsu uzņēmumu,” sacīja “TestDevLab” līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

“TestDevLab” šobrīd ir atvērtas 17 vakances un tiek nodrošinātas arī apmaksātas prakses vietas. Jau divus gadus Daugavpilī tiek arī organizēti intensīvi “TestDevLab School” programmatūras testēšanas kursi, kas var kalpot par lielisku startu veiksmīgai IT karjerai.

Sarunā par studiju iespējām IT jomā piedalīsies arī sadarbības partneri no Daugavpils Universitātes (Andris Vagalis) un RTU Daugavpils studiju un zinātnes centra (Ivans Griņevičs).

Šis pasākums būs noderīgs ikvienam, kas vēlas mainīt darba vietu vai uzsākt IT karjeru. Pasākumā tiks runāts arī par pārkvalifikācijas iespējām uz IT jomu un nepieciešamajām iemaņām, lai process noritētu veiksmīgi.

Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: https://ej.uz/it-vebinars. Pēc reģistrēšanās uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta visa nepieciešamā informācija, lai pieslēgtos tiešsaistes pasākumam. Pasākuma video ieraksts būs pieejams arī “TestDevLab” Facebook lapā.

2011. gadā Latvijā izveidotais uzņēmums TestDevLab nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un testēšanas produktu izstrādi. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski milži kā Microsoft, Skype, Orange, Telefonica, Airbnb u.c. Uzņēmuma testēto programmatūru lieto vairāk nekā 3 miljardi cilvēku visā pasaulē. TestDevLab ir saņēmis LIAA Eksporta un inovācijas balvu, The Red Jackets Eksporta izcilības balvu un vairākus gadus pēc kārtas uzņēmuma radītie testēšanas produkti ir augstu novērtēti prestižajā European Software Testing Awards konkursā. 2019. gadā TestDevLab ieguva informācijas drošības pārvaldības standarta ISO/IEC 27001:2013 sertifikātu.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kursors.lv
17.03.2021 17:19

Te ieraksts no šī pasākuma: https://www.youtube.com/watch?v=7IXf4Djef3Q

Reklāma