Reklāma

Kursors.lv steidz palīgā nodrošināt Latvijas nepārtrauktību

Jaunākie raksti

HP OMEN 15 spēlēm paredzētā klēpjdatora apskats

Man saņemt palietošanai HP OMEN datoru bija vismaz pāris gadu sens sapnis. Kādā pasākumā dzirdēju, ka vietējie Latvijas strīmerzēni...

“Telegram” ļaus ieplānot balss čatus

Izskatās, ka pēdējā pusgada laikā saziņas lietotne "Telegram" ļoti cenšas uzfrišināt savu audio komunikācijas piedāvājumu. Pērnā gada decembra beigās...

Masks savulaik centies nolīgt tagadējo “Volkswagen” vadītāju Dīzu

Herberts Dīzs ir cilvēks, kura vadībā "Volkswagen" koncerns platiem soļiem dodas elektroauto virzienā. Tagad parādījusies informācija, ka vēl 2015....

“DJI” gatavojas iesaistīties autonomās braukšanas tehnoloģiju izstrādē

"DJI" pazīstam kā uzņēmumu, kas ražo dronus, taču uzņēmums, acīmredzot, plāno paplašināt savu darbības sfēru - "DJI" gatavojas piegādāt...

Pirmais uz MEB platformas bāzētais “Ford” būs izmēros mazs krosovers

"Ford" elektrifikācijas plāns Eiropā ietver vēlmi izmantot "Volkswagen" izstrādāto MEB platformu elektriskajām mašīnām. Plānots, ka pirmais "Ford" uz šīs...

Draugi, nav labi! Negantā Ķīnas vīrusa izraisītā pandēmija jau gadu mūs ir izsitusi no ierastās ikdienas ritma un neizskatās, ka tuvāko pāris gadu laikā ir sagaidāms situācijas uzlabojums. Neskatoties uz pēdējā mēneša laikā izveidotā Vakcinācijas projekta biroja darbību, situācija tikai pasliktinās. Valdošo nespēja tikt galā ar radušos situāciju ir kritiska un ir skaidri redzams, ka Latvijas nepārtrauktības nodrošināšanā ir jāiesaistās ikvienam no mums.

Sekojot Ksenijas ģeniālajam padomam, arī Kursors.lv kā Latvijas vadošais tehnoloģiju medijs, nespēj sēdēt rokas klēpī salicis. Arī mēs vēlamies nākt talkā un palīdzēt vest mūs’ dārgo Tēvzemi uz saulaino tāli. OK, es pārspīlēju. Par Saules lietām labāk mācēs pastāstīt Toms Bricis, taču tehnoloģiju jomā gan mēs varam un gribam dot savu artavu.

Absolūti bez rindas, prioretizēšanas un vilcināšanās, taču ar lielām sāpēm no savas sirds atrauju pasaulē pirmo Android viedtālruni HTC Dream un nosūtīšu to jaunizveidotā Vakcinācijas projekta biroja Informācijas tehnoloģiju projektu koordinatoram Mārim Dreimanim. Jo kurš gan cits šobrīd Latvijā spēs vislabāk likt lietā tehnoloģijas, lai cīnītos ar otru lielāko ļaunumu uzreiz aiz valdības klajās nekompetences.

Telefonam ir ne pārāk jaudīgs 528 MHz Qualcomm MSM7201A procesors un arī 256 MB iebūvētā atmiņa nav nekas dižs. Tomēr nevajag aizmirst, ka arī Latvija globālā mērogā ir vien mazs, bet sasodīti lepns cinītis, kas nereti var no kātiem nogāzt arī par sevi makanākus oponentus. Kā tur saka? Think big, start small!

Šis 2008. gadā izlaistais telefons ne tikai aizsāka jaunu ēru telekomunikāciju jomā, bet ierīces radītāji produkta nosaukumā iekļāva sapņa jēdzienu. Un man ir sapnis, ka mēs kādreiz spēsim aizmirst šo COVID-19 izraisīto murgu un atgriezīsimies pasaulē, kur varam būt blakus viens otram, dzīvot, mīlēt un priecāties par katru mazu kukainīti mums apkārt.

Pat ja šī ierīce pati par sevi nespēs dot nozīmīgu ieguldījumu Latvijas nepārtrauktības nodrošināšanā, to var pārdot eBay kā visnotaļ retu muzeja eksponātu un par šo naudu nopirkt pāris vakcīnas, ko nodrošināt tiem cilvēkiem, kam tās ir patiešām nepieciešamas izdzīvošanai nevis tikai smukām bildītēm Instagramā.

Mūs kā tautu var ciniski šmaukt, čakarēt un apkrāpt, tomēr mūsu mīlestību pret šo zemi tas nespēs iznīdēt un mēs vienmēr strādāsim pie tā, lai Latvija plauktu un zeltu. Es tiešām ceru, ka šādi aktīvi un pilsoniski atbildīgi iesaistoties, mēs spēsim kopā paveikt vairāk un uzvarēt šo ļaunumu. Aicinu ikvienu Kursora lasītāju iesaistīties šajā kustībā un visi kopā palīdzēt nodrošināt Latvijas nepārtrauktību!

Nosūti arī tu valsts nepārtrauktības nodrošināšanai tik akūti nepieciešamos rīkus, produktus un ierīces uz Vakcinācijas projekta biroju – Brīvības iela 72 k-1, Rīga LV – 1011, Latvija.

Reklāma

71 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
71 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigi

Šis galīgi nebija smieklīgi. Un Kursoram vajag sagādāt daudz HTC relikvijas, lai nogādātu katrai pasaules valdībai, jo visur ir šāds bardaciņš.

Janis Murnieks

Ebay skrīnšotā redzamā “cena” ir .. maigi sakot no pirksta izzīsta . Nu nemaksā tik daudz tas aparāts. Pat HTC ražotais “Google Sooner” pirms kāda gada tika nopārdots par, ja nemaldos, 300 naudiņām ( prototips vs izplatīts stoka modelis )

Pārējo nekomentēšu.

Janis Murnieks

Paredzam būtisku bitkoina vērtības kritumu tuvākajos 100 gados? :D
Jo tas telefons tik daudz ( ja salīdzina ar šībrīža btc cenu ) nemaksās nekad.

Čiekurs

Pag, kas tur ir ar jaunuzcepto biroju un IT čali, ko atkal ir sastrādājuši? Esmu palaidis garām, bet ideja izskatās rēcīgi.
Es gan nebūtu šādu zeltu sūtījis prom, labāk kādu biežāk sastopamu štruntu.

Rūdolfs Putniņš

Kursors dod padomu finaņču zintīs un tagad arī sniedz smalku sociāli-politisku komentāru? Ceh, varat slēgt gaismu ārā!

Triecienkomanda

Kristapam ar steigu jāmaina uzvārds uz Āls!

Rūdolfs Putniņš

*Ālz!

Ivars Dzerve

Šoreiz nesapratu ne to Ksenijas tvītu, ne arī Kursora darbības. Kaut kur kaut kas bija smieklīgi? Vai ironiskli? Vai tas kaut kā palīdzēja?

Aigi

Da te nav ko saprast, kārtējā aizskartā. Kad būs ko potēt un tad nekas nenotiks, varēs čīkstēt, tagad ka 3000 vakcīnu atved, mēģini nu izlavierēt starp visiem. Pirms mēneša visi kauca, lai tik valdība vakcinējas, mēs paskatīsimies, tagad savakcinēja, visiem mutes vaļā, fak kā tād tā. Nu, ļaudis, ko jūs īsti gribiet?

Aigi

a pa ko es runāju, kad būs ko vakcinēt, tad bļaujiet.

Čiekurs

Nu nu, ir čupām ko potēt, bet nav pašu vakcīnu. Domā tie 20 sapotētie ir vienīgie 20, kuri grib potēties?! Uzbrauciens atbildīgajiem par lēnajiem tempiem un pazaudētajām vakcīnām ir pilnīgi pelnīts.

Krotow

Kristap, atsūti man arī mazliet no tā ko tu pīpē :)

Igors Maslakovs

spaisu?

digitalk

to aitu šoreiz derētu turēt pie mēles un atņemt viņai 10 kvadrātus no istabas. tad gan iestātos jautrība ;)

Krotow

Tas būtu ļoti audzinoši. Nometināt viņai blakus kādu par dzeršanu no mājas izmestu pļēguru. Lai māca viņam alternatīvo dzīvesveidu ;)

Agris

Man ir 4 prezervatīvi, tā kā šobrīd esmu bez attiecībām, tad arī varu nosūtīt, lai nedod Diev’s kāds tur tajā Vakcinācijas birojā neaiziet dekrētā un visa Latvija nepaliek bez potēm, jo tomēr par tādu algu diez vai var atļauties izsargāšanās līdzekļus :)

0843

Ksenija, kas viņa ir?

Khe

Tiešām? Deb€#@ esat? Tagad, pārpublicēsiet katra primāta tvītus un aicināsiet tiem sekot?
Te vēl pasaules glabēji, kuriem piesekot.
Vakcīnrealitāte Latvijā
Andris Ciekurs
Jānis Pļaviņš

Iesākumam pietiks.

x-f

Šis nav tas Kursors.lv, kuru gribu lasīt.

Kristaps

Malači malači
Izveidojāt blogu ar attieksmi. Tagad varam pipe#€ likt visien virsū :D

Ivars

Nav tā, ka Tev lasītāji ir vajadzīgi vairāk nekā lasītājiem Tavs blogs?

Ivars

Un kādas tehnoloģijas Tu notestēji, traucējot valsts iestāžu darbu? :) Kā izsaukt kurjeru? Apraksts būs? :D

Mārtiņš

Jautrie troļļi :) Taču troļļošana var dārgi izmaksāt, ja jāziedo tik vērtīgas lietas.

Dzeltenā prese

Auns aunu baram pakaļ skrien.

Reinis Mežulis

Primārais auns te esi tu, loh! ;)

digitalk

beidz runāt ar spoguli.

es pats

Es arī nesapratu par ko cepiens, tāpēc izlasīju rakstu. Tik un tā nesapratu.

Par to vakcinēšanos – nu tas tak labi, ka citi par izmēģinājuma trusīšiem piesakās, varbūt varēsim teikt viņiem paldies, kad paši tiksim pie labākas vakcīnas.Un visiem vakcinēties nav nepieciešams, es būšu priecīgs, ja 70% pārējās sabiedrības novakcinēsies, covids tad nobeigsies šā kā tā un es varēšu iztikt bez vakcinēšanās.

1253

gan jau tas vazāsies apkārt un agrāk vai vēlāk norausi to))

KKTK

Labs :D

Andis

Wtf?

Kris

Kursora lasītaji protams man var nepiekrist. Bet šāds raksts iederētos dzeltenajā slejā.

lasītājs

Piekrītu tev.
Ja es gribētu tādus rakstus, tad ietu citur, nevis uz kursoru.
Uztveršu šo kā nepārdomātu izgājienu. Cerams, viss būs kārtībā tālāk.

Pičs

Man arī bija WTF.
Ja Kristaps girbēja izrādīt nostāju, tad varēja ielikt arī problēmas izklāstu. Savādāk tagad it ir tikai WTF moments.
Par ko tas ir? Par veselības min rīcību, par lēno vakcināciju, par to jauno centru, par Māri Dreimani? PAR KO??? ņemot vērā šīs lapas specifiku, vajadzētu būt kaut kam par tehnoloģijām, bet neizskatās.
Un Kristapa atbildes “Ko nu?” arī nekādu skaidrību nevieš.

Nauris

tbh šobrīd mentālajai veselībai labākais variants tiešām ir dzīvot zem akmens. Cilvēkus nekas tā neietekmē kā izvēles neesamība, nenoteiktība neizpratne/loģikas trūkums lēmumos un PRā.

Elektriķis

Nesatraucies, mēs sekojam, bet citos kanālos. Kā redzams, arī Kursorā iemaldās daži ekstrēmisti, labāk necilāt šo jautājumu, sāksies klope. Pietiek ar Ābolistu un Androīdistu klopi. Telefonu mierīgi varēji atstāt savā plauktā:)

Rudolfs

Tas balagāns ļoti labo attēlo sabiedrības nevienprātību par to, kā būtu jārisina ar covid saistītās problēmas. Nekas cits baigi pārsteidzošs tur nenotiek.

Elektriķis

Piekrītu, precīzi pateikts!
Vēl varētu būt skaidra ziņa: mēs mēģinām kaut ko darīt, lai arī skaļajiem baurotājiem, ka viss ir slikti un nav jāpotējās, paliktu kāda gulta slimnīcā ar skābekļa padevi. Ja šos neņems pretī slimnīcā, viņi arī bauros, ja to vēl spēs.

digitalk

viņi arī bauros*

*sēks

Rūdolfs Rancāns

Šis ļoti labi iederētos personīgajā blogā vai vēl labāk viena tvīta formātā.. bet kā raksts kursorā ir bik wtf.

Artūrs

Un mājaslapas headerī rakstīts – “Tehnoloģiju jaunumi un ierīču apskati”.
Laikam būtu jāpapildina arī ar – “politiski viedokļi nesaistīti ar tehnoloģijām”. Vai ne? … smh

Armands226

Būtu labāk noziedojis naudu hospiss.lv vai kādā citā veidā palīdzējis tiem, kam tiešām ir grūti. Kaut vai noziedojuši ar savu sponsoru palīdzību 3 ģimenēm portatīvos datorus mācību vajadzībām. A te kaut kādas muļķības.

Aigars Axx

Tas liecina par šeit valdošo līmeni. Var nepatikt atbildīgu personu rīcība, bet sūtīt drazu cilvēkiem, kas dara reālu darbu un bazūnēt par to publiski…

Ivars Dzerve

Jā, var darīt nevajadzīgus s***s un var darīt kaut ko noderīgu. Brīvā valstī brīva izvēle. Žēl, ka Kursors izvēlas s***s….

janka

Nu paga šobrīdējie vakcinācijas tempi nav no ielikteņiem atkarīgi. tos saukāt varēs ap pavasari, kad tiek solīts normāls vakcīnu skaits.

Aigi

A par ko ir runa. 3000 devas uz 1.9m cilvēku. Baigā izvēle. Mediķi tiek vakcinēti. Seniori arī. Valdība parādīja, ka neticīgajiem, ka no vakcīnas nemirst. Nesavakcinētos atkal slikti, spiež citus paši negrib. Kod kura pirkstā gribi visi sāp. Kad būs 20t vai 100t devas, tad varēs raudāt, ka kāds ārpus kārtas tiek vakcinēts. Saceļ balagānu un paši sevi uztaisa par muļķiem. Šo rakstu kursors.lv var droši ielikt kā 2021.g. stulbāko rakstu. Kauns!

Uldis

Pamuļķa vērts izgājiens.

Sirg Gsir

‘Tas bullis jāņem aiz ragiem’ – Kariņu satrauc

Interesanta bija Juhņevičas atbilde uz jautājumu – kas notika ar pārējām vakcīnas dozām, no pudelītes pēc vienīgā vakcinētā?

:)

Man mājās ir darba kārtībā vecais labais HTC Hero, bet to gan nevienam nedavināšu 😂

Dāvids

Wtf, nezināju, ka kursors ir vakcīnfanāti.

Elektriķis

Vakcīna arī ir tehnoloģija, turklāt diezgan smalka, tātad arī par to Kursoram ir jāinformē.

Rudolfs

Visi, kas te cepās par raksta tēmu un ,ka šādiem rakstiem nav jābūt tehnoloģiju portālā:
1) Ne jau lasāt visus rakstus, kas publicēti šeit. Ja šis raksts nesaista, mierīgi rullējam tālāk.
2) Rakstā ir gan tehnoloģijas, gan aprunātas problēmas, kuras varētu risināt ar dažādiem IT risinājumiem. Drīzāk tad jau var cepties par stilu, kādā veidā raksts uzrakstīts tāpat kā pie jebkura cita raksta.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: