Web Analytics
More
  Reklāma

  Radīts līdz šim lielākais Lego komplekts – tas satur vairāk nekā 9000 gabaliņu

  Jaunākie raksti

  Pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi sniedz patiešām daudz brīvā laika. Kāds to izmanto, iemācoties ko jaunu, cits – izklaidēs. Tikmēr rotaļlietu kompānijas “Lego” jaunākais veikums apvieno abus – iespēju izzināt un reizē izklaidēt sevi. Uzņēmums radījis līdz šim lielāko Lego komplektu –  Romas Kolizeju, kas sastāv no 9036 gabaliņiem, tādā veidā ļaujot attālināti iepazīties ar šo Itālijas vēstures pērli un vienu no apmeklētākajiem tūrisma objektiem pasaulē.

  Romas Kolizejs šajā Lego komplektā attēlots tāds, kādu mēs to pazīstam šodien, ietverot 2000 gadu gaitā pārciesto zemestrīču un citu dabas katastrofu sekas. Tāpat Kolizejs nav tik ļoti krāsām bagāts – lielākā daļa celtnes sastāv no trīs toņu klucīšiem. Vienlaikus Lego dizaineri šajā visā ļoti koncentrējušies uz detaļām un celtnes arhitektūras īpatnībām. Komplektā līdzi nāk arī mūsdienu elementi – automašīnas, kā arī koki. Allaž bildēties gribošo tūristu pūļi gan šoreiz izpalika.

  Reklāma

  Avots: Lego

  Jāpiezīmē, ka Romas Kolizeja komplekts ir daļa no Lego centieniem padarīt šo klucīšu likšanu ne tikai par rotaļu bērniem, bet arī hobiju pieaugušajiem. Šķiet, ar Romas Kolizeja komplektu šis mērķis ir sasniegts.

  Zināms, ka iepriekšējais rekords kā Lego lielākajam komplektam pieder sērijas “Ultimate Collector” Zvaigžņu karu “Millennium Falcon” raķetei, kuru varēja salikt no 7541 lego klucīša. Jāpiezīmē, ka šis Lego komplekts maksāja diezgan padārgi – tā aptuvenā cena bija ap 800 ASV dolāriem. Tikmēr Romas Kolizeja komplekts ir lielāks, taču pieejams pircējam draudzīgākā cenā – par 550 USD. ASV to varēs iegādāties no 27. novembra.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma