web analytics

Porsche Design un AOC svinīgi atklāj Porsche Design AOC AGON PD27 monitoru

Jaunākie raksti

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...

Gandrīz puse pārdoto viedtālruņu Japānā pagājušajā gadā bijuši iPhone

Šī gada pirmajos mēnešos ienāk arvien jauna un jauna informācija par dažādiem 2020. gada finanšu un pārdošanas datiem, tāpēc...

Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams...

“Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

Vācu autoražotājs "Mercedes" iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām...

HP atpērk HyperX no Kingston

HP Inc. ar Kingston noslēguši vienošanos par HyperX pārdošanu HP. Darījuma summa ir 425 miljoni dolāru par HyperX datorspēļu...Ekskluzīvā dzīvesveida zīmols Porsche Design un spēļu monitoru tirgus līderis AOC ir apvienojušies, lai iepazīstinātu ar pirmo unikālo Porsche Design AOC AGON spēļu monitoru. 27” (68,58 cm) PD27 nodrošina pieredzi, kas līdzinās braucienam ar sacīkšu automašīnu: augsti oktāna skaitļa rādītāji (27” QHD panelis, 240 Hz atsvaidzes intensitāte, 0,5 ms MPRT (kustības attēla reakcijas laiks)), gluds, pievilcīgs, sacīkšu ietekmē izveidots dizains un plašs funkciju klāsts, izmantošanai gan ikdienā, gan garās spēļu sesijās. Pat pirms oficiālās izlaišanas jaunā monitora iespaidīgais dizains saņēma Red Dot dizaina 2020 balvu.

Stila kvalitāte bez kompromisiem

Sacensību spēles ir pieejamas un aicinošas ikvienam, taču konkurence ir sīva. Gan iesācēji, gan profesionāļi var piekrist svarīgākajam faktoram, proti, panākumu atslēga ir augstas veiktspējas datoru aprīkojums. Tāpat kā sacīkšu automašīnas braucējam, kurš paredz un aprēķina, kā trasē ieiet līkumā, arī e-sporta spēlētājiem jāreaģē ātri un jāpieņem lēmumi sekundes simtdaļās. Katras iekārtas kvalitātei ir vislielākā nozīme, un tas var viegli ietekmēt sacensību iznākumu. Tāpēc Porsche Design izmantoja savu autosporta DNS un apvienojās ar AOC, lai izveidotu augstas veiktspējas monitoru īpaši tiem spēlētājiem, kuri vēlas uzvarēt.

“Ar savu lineāro un pūristisko dizainu, kas apvieno formu un funkcijas, Porsche Design AOC AGON PD27 ir ideāls zīmola DNS un visaptverošas dizaina filozofijas iemiesojums. Apvienojumā ar AOC AGON novatoriskajām un progresīvajām tehnoloģijām jaunais monitors ir paredzēts spēlētājiem, kuri meklē optimālu sniegumu, saglabājot stilu,” saka Rolands Heilers (Roland Heiler), Porsche Design galvenais dizaina direktors.

“Mēs esam lepni un pacilāti paziņot par mūsu jaunās sadarbības ar Porsche Design pirmo rezultātu: Porsche Design AOC AGON PD27 monitoru. AOC pierādītā displeja tehnoloģiju pieredze lieliski sader ar Porsche Design izcilo pieeju dizainam. Spēlētāji visā pasaulē būs patīkami satraukti, izbaudot šo lielisko produktu gan dizaina, gan izcilas spēļu veiktspējas ziņā,” apgalvo Stefans Zommers (Stefan Sommer), AOC Europe mārketinga un biznesa vadības direktors.

Monitora dizainu akcentē sudraba krāsas statīva elements, kas veidots kā sacīkšu automašīnas karkass. Tāpat kā reālā sporta automašīnā tas nodrošina lietotājam stabilitāti un izturību, kad iedarbojas adrenalīns. Paliekot uzticīgi Porsche Design dizaina filozofijai eleganti sakombinēt stilu un kvalitāti, PD27 var projicēt savus logotipus uz galda dažādās krāsās un izgaismot displeja aizmuguri, lai izceltu spēļu vidi.

Pārslēgšanās uz nākamo pārnesumu

PD27 ir izstrādāts visambiciozākajiem sacensību spēlētājiem un profesionālajiem e-sporta entuziastiem visā pasaulē. Tas parāda attēlus ar QHD izšķirtspēju (2560×1440) un nodrošina 240 Hz atsvaidzes intensitāti, kas ir ideāla kombinācija prasīgiem spēlētājiem. PD27 ir sertificēts arī ar VESA DisplayHDR 400, nodrošinot spilgtas, patiesas krāsas un plašu dinamisko diapazonu, kas lietotājam ļauj ienirt simulētajā pasaulē. Turklāt ļoti ciešs 1000R izliekums (1 m rādiusā) ieskauj un iekapsulē lietotāju, kas ir īpaši lieliska iezīme sim-sacīkšu spēlētāju kopienai.

240 Hz atsvaidzes frekvence samazina uztveramo kustības izplūšanu, savukārt 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT pikseļu reakcijas laiks garantē skaidru, bez dubultošanās veidotu spēļu pieredzi. Ar AMD FreeSync Premium Pro lietotāji izbauda vienmērīgu spēli bez pārtraukumiem. VA paneļa augstais 550 nitu spilgtums nodrošina netraucētu spēli jebkura apgaismojuma apstākļos.

Sacensību braucēju spēles panākumi

PD27 ir aprīkots ar bezvadu (IR) tastatūru, kas veidota kā centrālā konsole, lai ātri piekļūtu monitora iestatījumiem vai spēļu sākotnējiem iestatījumiem. Lietotāji, kuri ilgojas pēc sešu cilindru dzinēja rēkšanas sacīkšu spēlē, novērtēs 5W stereo skandas ar DTS skaņu. Ikdienas funkcionalitātei monitoram ir arī 4 pieslēgvietu USB 3.2 centrmezgls, 2x HDMI 2.0 un 2x DisplayPort 1.4 ieejas.

Porsche Design AOC AGON PD27 būs pieejams 2020. gada novembra vidū atsevišķos Porsche Design veikalos, pie specializētiem mazumtirgotājiem un tiešsaistē vietnē www.porsche-design.com un atsevišķiem mazumtirgotājiem tiešsaistes veikalos par ieteicamo cenu 799 €.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: