Reklāma

Samsung iesmej par to, ka Apple jaunie iPhone nebūs aprīkoti ar elektrības spraudni

Jaunākie raksti

Latviešu 3D fotonikas un optisko risinājumu uzņēmums “Lightspace Technologies” piesaistījis 800 000 eiro

Latviešu uzņēmumi jau daudzkārt pierādījuši, ka, ja ir vēlme, pacietība un labvēlīgi apstākļi, iespējams izlolot patiesi veiksmīgus uzņēmumus, arī...

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Pagājušajā nedēļā Apple prezentēja jaunos iPhone 12 viedtālruņus un apstiprināja apkārt klīstošās baumas par to, ka tie standarta komplektācijā vairs nesaņems ne austiņas, ne elektrības spraudni. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka pats lādēšanas kabelis gan ir iekļauts, jo iepriekš Kursors komentāros redzēju neprecīzu informāciju.

Visi šie jaunumi ir bijusi laba augsne citiem tehnoloģiju uzņēmumiem, lai pasmietos par Apple, kas savus lēmumus aizstāv ar atbildību pret piesārņojumu un klimata izmaiņām. Piemēram, tehnoloģiju gigants Samsung ļoti tiešā veidā savā Facebook ierakstā ziņo, ka viņu jaunākie telefoni saņem elektrības spraudni, kā arī 120Hz atsvaidzes ekrānu, jo jaunie iPhone to nesaņems.

https://www.facebook.com/SamsungCaribbean/photos/a.126559667417250/4610541402352365/?type=3

Xiaomi savā Twitter kontā publicējis izpakošanas video, kur arī ļoti tieši uzsver spraudņa klātesamību, jo tā ir pirmā lieta, kura tiek parādīta, noņemot virsējo kastes daļu. Jāatzīst, ka šie ir pietiekami gaumīgi joki, kas noteikti savā ziņā spēlē par labu arī pašam Apple.  Tomēr konkurenti iepriekš smējās par 3,5mm izejas neesamību, un pēc laika reti kurā telefonā vairs tas ir atrodams, kas arī šeit varētu būt līdzīgs scenārijs.

Jāpiezīmē, ka iPhone 12 modeļi nāks ar USB-C pāreja uz lightning lādētāju, un patiesībā daudziem vecāku iPhone viedtālruņu lietotājiem tāpat nāksies pirkt jaunu elektrisko spraudni, kuru varēs savienot ar USB-C. Tāpēc ka liela daļa vecāko modeļu lādētāji bija parastā USB-A tipa.

Reklāma

81 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
81 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Pec diviem gadiem visi parnems so trendu!

Ja izņemtu spraudņa cenu ārā no kopējās cenas, tad ok, nopirkšu pats, bet diez vai tā notiks:D Varētu nelikt teiksim instrukciju, kaut kādus papīrus, jo tos tāpat nelasa un netā var atrast. Varētu nelikt austiņas sūdīgas, tā vietā teikt airpodiem atlaidi iedosim un neliksim sūdus kompelktā. Bet lādētāju neielikt:D

Neesi naivs, cenu nesamazinās.
Varēsi pirkt oriģinālo lādētāju par 100eur un klausīties ģēnijus, kuri stāstīs ka lietojot ne-oriģinālo lādētāju tu sabojā savu iphoni.

ir neoriģinālie , kas tiešām var sabeigt ierīces .

A paskaties uz to no citas puses- ja adapteris būtu komplektā, telefoni maksātu 10-20 dolāri dārgāk, nekā tie ir tagad. Protams, Apple tas adapteris izmaksā centus, nevis 10-20 dolārus, bet tā ir cita tēma.
Tomēr, tas, ka komplektā ir USB-C ->Lightning tiešām baigi tizli, vai nu 1) Jālieto vecais adapteris UN vecais vads, kas atkal padara jauno vadu par e- waste bez pielietojuma 2)Pircējam jau ir 11 Pro vai Pro Max, iPad Pro ar USBC adapteri 3)
Pārejot no Androīda, jāpērk jauns adapteris tik un tā un veikalā uz vietas ir normāls adapteris, nevis kaut kāds AliExpress šedevrs

Samsung raksta “120Hz screen” kas nozīmē 120Hz ekrānu. Atsvaidze ir nevajadzīga fantāzija, jo cilvēkiem kas ir aizcīnījušies tālāk par 4. klasi, ir saprotams ka displeja herci nozīmē kadru skaitu sekundē.

Manuprāt, atsvaidze ir turpat, kur kājene un starpene – t.i. omīšu IT pulciņos, kur lingvistikai ir lielāka nozīme par tehniskajām niansēm un visiem saprotami termini tiek lokalizēti veidā, kas saprotams ir tikai nelielam skaitam omīšu.

Kas vainas kājenei, labāk nekā “fūteris” vai “apakša”?

“labāk nekā “fūteris” vai “apakša”?”

tev nepatika “apakšējais kolontituls”?

Būsi pārsteigts, tur komisijās piedalās visàdi ļaudis, nevis mistiskas omites

Varbūt daram vienkāršāk ar “tehniskajām niansēm un visiem saprotami terminiem”?
Nomainam valsts valodu uz angļu un mūsdienu jaunatnei būs laime absolūta. Mazāk jāmācās, vieglāk un vienkāršāk izteikties vienā valodā, nekas nav jātulko.
Omītes/opīši tāpat ir izmirstoši radījumu, to viedokli nav vērts ņemt vērā.

nevajag tulkot, kad ir valodnieciski lietojams un gadiem iegājies termins kā, piemēram, (re)starts. toties tagad tu sāknēsi un atsāknēsi.

“starpene”

anatomiju gan tev vajadzētu pamācīties

Tak šo teātri jau vienreiz redzējām ar 3.5 spraudni.
Arī iesmēja, pēc tam paši izvāca un visus tvītus izdzēsa.

Citur savukārt iesmej Samsung, sak pēc cik ilga laika paši tā izdarīs un tvītus izdzēsis.
Klīst pat baumas, ka viņi par to jau pat domā, tikai tas protams neliedz viņu nekaunīgajam mārketingam izmantot iespēju.

Piekrītu, būs 100% šis.

3.5 mm bija opcija, bija lādēšnas atvere, tikai vienlaicīgi nevarēja to izmantot. Un tad ir visādas pārejas un adapteri vajadzīgi. Un beigās ir jautājums par to pašu ekoloģiju, nevis visu iedod un saiek vienā kastē, bet tad tu atsevišķi pērc visu, kas atkal sapakots plastmasā:D Domāšana par no vienas puses tikai. Ja nav lādētāja un Iphone ir pirmais Apple produkts mājās, ko tad?

Nopirksi adapteri. Tāds trādirīdis un visi tēlo muļķus. Nav grūti kaut vietējā Maximā/Rimi tādu atrast zem 10€

Nav runas par nopirkšanu, visu var jau pat kioskā šķiet nopirkt, runa ir par attieksmi no ražotāja. Apple jau tā pēc tehniskajiem parametriem ražo švakrākus telefonus. Jā daudzi kliedz, bet viss darbojas un ar aci nevar pateikt, bet fakts ir fakts. Nopērc telefonu par tūkstoti un tam nav par full HD izšķirtspēja. Tagad arī lādētāju līdzi neliek:D
Tas ir kā nopirk sporta auto, par kuru saka baigais dampis, bet zem kapota 1.7TDI ar 130zirgiem. Iet jau viņš ietu, bet mazliet aplauziens būtu:D

Nu ja mēs salīdzinām tā paša Samaunga displeju un Iphone displeju, tad Apple ir 1,7TDI. Salīdzinājumu saprati.

Virsbūve? Pats displejs ir virsbūve? Vai tad tas neveic nekādu funkciju, tikai ir? Karkas ir virsbūve. Neieslīksti niansēs, nav svarīgi salīdzinājums, fakts ir tāds, ka ne tikai izšķirtspēja Iphone displejam ir nesalīdzināma, bet arī pats displejs ir LCD. Nesen bija raksts, ka Samsunga vair neražos nemaz LCD, bet Apple tos vēl izmanto telefonos, kuri maksā ap 1000€.

Iphone 11

Atvainojos, 1K vai 900€ ir ļoti liela starpība:D Neko neteiktu par SE, kas maksā 450€, bet 11ais jau ir flagmanis.

Šobrīd maksā! Uz šo brīdi daudzas lietas ir lētākas kā sākumā.

To tūkstoti nevienai trubai neveido detaļu cena….ekrāns ir tikai ekrāns, labs LED ir labāks par šķērmu OLED, tur nav tiešas saistības ar ekrāna izgatavošanas tehnoloģiju.
LED/OLED ir būtiski budžeta segmentā, kur cilvēkam vēl ir vēlme attaisnot trubas cenu ar detaļu līmeņa atbilstību cenai un tad nu laiž testus, samērās ar papagaiļiem un priecājas, ja trāpījies ekrāns no vairāk respektēta ražotāja un notiek tmldz. klaunāde.

diezgan precīzi — labāk labs LCD, nekā sūdīgs OLED, no kura acis pēc dienas lietošanas tek ārā.

Tu esi starp pēdējos gados izlaistajiem telefoniem redzējis tādus pavisam sliktus OLED paneļus? Man nekas tāds nenāk prātā.

neesmu redzējis, bet tauta ik pa brīdim kaut kam uzduras, piemēram no Forbes:

The flaw is a bizarre green tint which colors the whole display with a swampy hue (see image below). For some it occurs only in low light, for others it’s momentary when unlocking their phones and for others it is there permanently. iPhone 11 Pro and Pro Max phones seem to be worst affected, though there are reports going back to the iPhone X – the common thread being OLED displays.

Nu tas ir kaut kāds softa/dzelžu gļuks un uzņēmums maina/remontē ierīces.

Visam piekrītu, tikai ir viens bet… Apple jau nav budžeta klases aparāti, visi ir premium. Cena arī ir premium, bet iekšā redz nav labākais iespējamais.

nu par ko tad runa – pērkot apple, tu maksā par to, ko Kristaps sauc par lietošanas pieredzi, nevis par par to, lai ekrāns būtu modīgs un atbilstu forumu saprāta kritērijiem.
Aptuveni kā rollsroisiem jaudu norādot nevis kautkādus ciparus, bet kā “pietiekami”, sak, jūs pērkat auto braukšanai un baudīšanai, nevis lai būtu vairāk jaudas kā honda civic)

Nu tad ar tādu pieeju var dzīvot visi kas sasnieguši kaut kādu statusu. Tās visas kompānijas var pateikt tu pērc firmu. Un kas tad beigās sanāk, pērc dārgu dešovku:D

Vads tur nāk līdzi, iebāz laptopā un lādē.

Laptops nāk komplektā? Un ja laptopu ražotājs tāpat izdomās darīt, ko tad?:D Zinu daudzus, kam nemaz nav datora mājās, jo visu dara telefonā. Te pat nav runa par tiem € ko iztērēsi pērkot spraudni, ja nu tā nav, te ir runa par attieksmi saku vēlrei. Ja tie ir daži € tad kāpēc to nevar ielikt komplektā, jo tas vajadzīgs lai ierīce darbotos.

Zinu vairākus tādus, kas visu dara telefonā un datoru praktiski neizmanto. Bet te atkal ir runa var tā, var šitā, kaut ko pielāgoties, kaut kas jāpērk, kaut kur jāslēdz. Piedod, bet pērkot trubu par štuku gribu lai tur viss būtu iekšā un līdz. Es lieku telefonu lādēties pa nakti pie gultas, izmantoju telefonu arī kā modinātāju. Tagad ko man stiept pie gultas datoru, lai es varētu telefonu lādēt pa nakti? Būtu padomju laiki es saprastu, ka jāmeistaro, jādomā kaut kas:D Bet tagad citi laiki, kad tevi var sazvanīt pa pulksteni, bet man redz jādomā risinājums, lai uzlādētu telefonu, jo ražotājs… Read more »

Visiem laptopiem ir USB-C ligzdas? Domāju daudziem nav. Rezultātā var sanākt, ka pat kompī nevri uzlādēt:D

Es jau vairākus gadus neizmantoju telefonu ražotāju lādētājus. Visur, pie darba galda, gultas, mašīnā ir bezvadu lādētāji. Tā kā telefonus iegādājos izmantojot LMT atvērto līgumu, tad parasti nododot atpakaļ tālruni salona darbinieki brīnās, ka lādētāji ir vēl nelietoti un atrodas savos iepakojumos.Lai arī esmu Samsung lietotājs, tomēr man šķiet pareizs gājiens no Apple puses, ko tiešām drīzumā pārņems arī citi ražotāji.

Pareizi būtu to lādēšanas caurumu aiztaisīt ciet, lai nav ko iespraust!

Ģirt tu pamatigi pārmaksā par LMT atverto līgumu, bet bagats dara kā grib!

varētu pamatojumu?
es arī pēdējos 4 vai 5 tālruņus ņemu Atvērtā formā. Es tieši pretēji uzskatu, ka maksāt 1200 par tālruni un pēc 12m mēģināt to pārdod pa 600EUR un atkal likt klāt 600 ir ekonomiski neizdevīgi. Maksāt 50 pa tālruni un to vienkārši nolikt uz galda un paņemt nākošo pa 50, 20, 35 ir vienkāršāk un ekonomiski mazāk sāpīgi.

Cik tad ir tādi, kuri nopērk telefonu par 1200? Tie visi ņem nomaksā un maksā 2-3 gadus. Un pat tad tas cilvēks 3 gados piemēram samaksā 1200€. Ja atvērtajā līgumā tu ņem un maksā 50€ katru mēnesi, tad 3 gadu laikā esi samaksājis 1800€. Jā tev ir bijuši 3 telefoni nevis viens, bet par to ir jāmaksā. Bet pēc tiem 3 gadiem tev nav telefona tavā īpašumā, savukārt otram ir telefons, kuru var pārdot kaut par 300€. Rezultātā esi 3 gados iztērējis 900€, tu 1800€ un esi bez telefona savā īpašumā.

Laikam labi proti tirgoties, ja pēc 4 gadiem veco telefonu vari pārdot pa 300€ ;)

Es uz šo skatos no nedaudz cita skatu punkta. Telefonu ikdienā es ņemu rokās vairāk kā 100x. Līdz ar to vēlos, lai to ir patīkami darīt, tas ātri darbojas, fotogrāfē labi, tam pietiek vietas maniem datiem utml. un ir patīkami to lietot. Mani interesē tehnoloģijas, līdz ar to šādi varu iepazīties ar jaunākajiem dzelžiem. Vēl ja trāpa uz akcijām, tad parasti Samsung dod kaut ko līdzi, bezvadu austiņas, pulksteņus un tad jau tā matemātika vairs nesanāk tik viennozīmīga. Savukārt nedaudz ietaupot es sevi piesienu pie viena tālruņa uz ilgu laiku, pēc tam ir jādomā ko ar to verķi darīt, bērni… Read more »

Man ir daudz bērni, līdz ar to jautājums par telefonu utilizāciju atkrīt pats pa sevi. Telefoni dodas savu ceļu lejup pa kāpnēm. Šodienas flagmaņi rīt priecēs vidusskolniekus, bet parīt – pirmklasnieks priecāsies, ka baterija “tur” dienu :)
Raksta iespaidots paskatijos ipona 8 kastē. Lādētājs un vads – kā dzīvi. Tas telefons gan mainījis piederību tikai vienreiz. Ipon 6 kastītes gan ir pārtapušas par leļļu gultām un tajos vadu vairs nav :)

Neesmu baigais apla fanbojs (lai gan lietoju tikai viņu ponus), bet domāju, ka šis ir pareizs gājiens.
USB-c iet kopā ar makbūkiem

Neesmu redzējis, ka kādam būtu adapteris saplīsis. Tikai kabelis. Adaptera vietā par šo summu labāk lai pievieno ierīcei labāku ekrānu vai kameru. Un Samsung atkal taisa klaunrādi. Nesaprotu, kā šādi sevi var apkaunot. Regulāri veidojot reklāmas, iekļaujot konkurentu nolikšanu, Tu tikai parādi, cik ļoti Tavu prātu šis konkurents nodarbina.

Tā jau arī ir, tikai android fanātiķi jeb apple heiteri smīn un priecājas par šo reklāmu.
Parastie android lietotāji (jeb lielākā daļa) un apple fanāti saprot, ka Samsung ir liekuļi un paši sevi apkauno un padara sevi par izsmieklu.

jūs abi esat kā klauni vasarsvētkos. adapteri mirī nost, ka nemetas, un LABU kabeli nopirkt (vismaz iekš LV) ir kaut kas ap “bingo”. es, savukārt, kā servisnieks, kurš atzāģējis aboļadapteri, lai salodētu pāris vadus, varu pateikt — “Pēterson, nedariet muļķības” ;)

jūs gan laikam nezinat, ko es citēju…

“Brauc uz Klaipēdu..”

Ar lādētājiem nekad nav bijis problēmu, tikai ar nominālo uzlādes jaudu. Vadi – ar micro-USB un Type-C mirst vairāk. Pārlodējis arī esmu tikai micro-USB konektorus, ne Lightning.

hehe. cik stratēģiski nepieminēji USB-C pārlodēt — murgs. es pēc SCSI-1 ar pusmilimetra atstarpi un 50 kontaktiem ļoooti aizdomīgi izturos pret kontaktiem ar daudzām līnijām :)

ps. paldies par, īstenībā bezvērtīgas, klasikas atcerēšanos :))

Labs flusis un lodalva, nevis kaut kāda ķīniešu pagrīdes susla, mikroskops un nedrebošas rokas.

Mirst arī ābolu adapteri. Vēl biežāk noplīst kabeļa pievads āboļlaptopu barošanas blokiem, ko pēc tam smuki saremontēt ir murgs. Un kabeļi ir izsmiekls – tie plīst vidēji +/- pēc pusgada un maksā ui.

Man ir 7 ābolu adapteri. Divi ir no pirmā Iphone 2G un pirmā iPad. NEVIENS nav saplīsis.
Tā ka stāsti ir dažādi.

Ā un par tiem kabeļiem.
Micro-USB kabelis ir mianīts jau 4 reizes Samsunga Tabam, Kāmēr pirmajam un otrajam iPadam nevienu.
Kā tad tur ir ar tiem kabeļiem?
Micro-USP tad pat par izsmieklu nevar nosaukt. Es to ciest nevaru.

MikroUSB savu sarbu izdarījs – padarīja USB tiešām universālu, ieskaitot datu pieslēgumu un lādēšanu visādas iebūvētām ierīcēm un mikrokontrolieriem, kur USB-C nebūs pilnīgs MikroUSB aizvietotājs kaut vai lielā kontaktu skaita dēļ.

Par mircroUSB darba padarīšanu varu piekrit, kaut arī pats izpildījums vareja būt labāks. Ligtning manuprāt ir labāks arī par USB-C, bet Apple un USB apvienības viedokļi un politika gan jau ir dažāda. Tāmēc tāda ņemšanās.

Par Lightning spraudņa lielāku izturību un mazāku sarežģītību piekrītu. Taču oriģinālie kabeļi varēja būt kvalitatīvāki. Radiniecei gada laikā nācās nomainīt 3 oriģinālos dārgos kabeļus, kuriem kabelis nolūza tieši pie spraudņa.

Vēl jau ir cilvēki, kas kabeļus teju vai apzināti sabojā – nelietojot cieši aptin lādētājam un spraužot to, lauž spraudni leņķī pret lādējamo iekārtu; ārā ņemot velk aiz vada, nevis aiz spraudņa. Tiem būtu jāizmanto tikai auto lādēšanas kabeļi!

Tapēc japērk ir vecāki telefona modeļi, piemēram 2016 vai 2017 gadā ražotu telefonu

Tā nav pārāk prātīga doma.

Vietelefonam tāda pieeja nederēs. 2016. gada flagmanis mūsdienu cūkaplikācijām jau būs nožēlojams nīkulis. Un 4G atbalsts arī tur būs nu tāds.

Diemžēl tas ir tikai un vienīgi regresīvais mārketings, kuru arī pats Samsung jau piekopj profesionāļu līmenī. Tehnoloģiju inovācijas vairs nespēj pamatot ierīču augstās cenas, tāpēc nākas izgudrot riteni no jauna. AfterJobs Apple nekad nav slēpuši, ka viņu primārais mērķis ir nokāst pēc iespējas lielāku peļņu no savu ierīču lietotājiem un šajā jomā viņi ir un paliks līderi. Samsung arī mēģina ielīst šajā lauciņā un pēdējos gados tas ir aizvien jūtamāks. Manipulēšana ar “revolucionāru tehnoloģisko sasniegumu” izrādīšanu savos jaudīgākajos, ātrākajos gadžetos, ļauj šīm korporācijām noslaukt peļņu no saviem pircējiem tādos apmēros, ka pat daudzas attīstītās valstis skaudīgi rij siekalas. Un cilvēki,… Read more »

Tehnoloģijām tuviem ļaužiem protams , mājās būs pieklājīgs resurss ar vadiem un dažnedažādiem adapteriem . Bet cilvēkam “parastajam” tas bieži vien sagādās problēmas . Nākamais – ja jau reiz aparātam ir uztaisīta super duper ātrā uzlāde , tad kautkā neforši to īpašo adapteri pirkt atsevišķi ( atkal pa maciņu dabūt mazāk nodrošinātie , kas aparātu pērk uz nomaksas vai līdzīgi – adapteris jeb aksesuārs parasti ir atsevišķa samaksa . ) Vēl nianse – kapeikmīlētājiem tagad būs visas iespējas iegādāties nezināmas izcelsmes , štruntīgas kvalitātes aksesuārus . jo tā takš lētāk . Visādā ziņā – šis tāds vairāk mārketinga un negausīgā… Read more »

Var arī pārdot nieres un nopirkt uzreiz visu. Tiesa pēc tam visu dabūs atdot mediķiem un pēc tam bankrotēt un izlekt pa logu.

Tieši tā, Samsung vienmēr smird par visu, ko Apple dara,bet pēc gada dara pakaļ, un izņem video veco. Klaunu kantoris.

Labdien visiem diskusijas dalībniekiem. Nedaudz mans skatījums uz lādētāju neesamību. Visiem telefoniem vajag lādētāju un vadu. Bezvadu uzlādei nāk vēl viens aksesuārs klāt: mcasafe, paliknis vai statīvs. Līdz ar to runa par ekoloģiju latviski sakot tukša muldēšana (ar 3,5 mm spraudni nav salīdzināma situācija).Vēl piemetinot, ar vadu vienmēr uzlāde būs ātrāka nekā bez vada un abos šajos telefonu uzlādes veidos Apple ir astē.

Nu, vispār jau nē. Tagad Xiaomi pat bezvadu uzlāde ir ātrāka par Samsung vada uzlādi :) https://kursors.lv/2020/10/20/xiaomi-izzino-vajpratigu-80-w-bezvadu-uzladi/

Es tā sapratu no citētā raksta, ka Xiaomi 100 W vada uzlāde vēl nav redzēta dabā, kad tad viņi vēl to bezvadu lieljaudas uzlādi nodrošinās, un cik tā iekārta maksās – tikpat cik jauns telefons?

Kristap nedaudz nejauc. Andris runā par to, ka vienai un tai pašai iekārtai bezvadu uzlāde ir lēnāka nekā uzlāde ar vadu. Tik pat labi varētu salīdzināt to, ka jebkurš (gandrīz) mūsdienu tālrunis bez vada lādējas ātrāk nekā 90to gadu tālrunis ar vadu.

Kur tad problēma? Nu, lai neliek lādētāju un pat vadu komplektā, bet dod iespēju tos piepirkt par simboliskiem eur5 – kam jau ir, neņems tikai ņemšanas pēc un kam vajag – nejutīsies apčakarēts ka jāpērk lādētājs par lielu naudu. Tik eplam jāatcerās to piecīti noņemt no plikā aifona cenas. Un nevajag taisīt kartona iepakojumu katram lādētājam, lai ir sabērti kastē no kuras pārdevējs pagrābj – nu tas tā, domājot par to pašu dabu.

Tas baigais arguments, a man ooooomei laukos nav tāda vada, adaptera, sūduka….

Gribu atgādināt – ja epls skatīsies tikai uz ooomi, tad viņu produkti nekad neattīstīsies, būs vnk stagnācija

Manuprāt, tīrs lamera viedoklis – ja ar vadu dizainu phonu ražotāji netika pie vienota standarta, tad bezvadu lāde, kaut ar atšķirīgu efektivitāti, bet darbojas universāli. Tas jau ir vareni un ļauj eplam spert šo soli
Mana prognoze – pēc 5 gadi lādēšanas coktera vsp nebūs. Nomirs tā pat kā LAN kontakts
Pērciet BEZVADU lādētāju ražotāju akcijas :)

man personīgi tāda “bezcaurumu” telefona ideja ne pārāk . No servisa viedokļa – pavisam vienkārša lieta – kā normāli nosoftot telefonu ? t.i. kā bez vadiņiem panākt pienācīgu ātrumu un stabilitāti lai process nebūtu jāveic ar 10 piegājieniem . Lūgums nejaukt OTA apdeitiņus ar situācijau kad telefons kļuvis par “kluci” vai kādu citu specifiskāku radījumu . čakars autiņā iedabūt bezvadu uzlādes uzpariktes . visi tie tizlie turētāji utt vē . nav jau tā , ka baigi bieži izmantotu , bet tajos retajos gadījumos – kautkā nestādos priekšā , kā tas izskatītos ar bezvadu uzpariktēm . pagaidām bezvadu uzlādes jaudas tādas… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma