Austiņu nestabilitāte un neērtums mūzikas klausīšanās brīdī var būt pat ļoti kaitinoši īpaši tad, ja esi kādu dārgāku austiņu lietotājs. Lai arī ražotāji visādi cenšas šo problēmu novērst, daudziem lietotājiem tā joprojām ir aktuāla. Taču nu vismaz AirPods lietotāji tikuši pie kāda risinājuma. Londonā bāzētā juvelierizstrādājumu MISHO dizainere Suhani Pareka (Suhani Perekh) radījusi auskarus, kuros var iestiprināt AirPods, lai tie nekristu ārā no ausīm.

Avots: MISHO

Jāatzīst, ka risinājums būs derīgāks sievietēm, tomēr arī vīrieši droši var caurdurt abas ausis, lai mūziku ar AirPods beidzot varētu klausīties bez bažām, ka šīs austiņas izkritīs. Auskari veidoti tā, lai tajos viegli varētu ielikt un izņemt AirPods, neradot vajadzību izņemt  pašus auskarus.

Peraka norādījusi, ka koncepta mērķis bijis radīt auskarus, kas atrisinātu ne tikai reālu problēmu – AirPods izkrišanu no ausīm, – bet arī izskatītos stilīgi. Šobrīd auskari pieejami trīs dažādos stilos un to cena svārstās no 40 līdz 100 ASV dolāriem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
babene

Starp citu ir arī klipšu auskari sievietēm, vīriešiem un bērniem, kuri negrib caurdurt ausis. Tā kad šādu risinājumu elementāri var pielāgot.

Einis

Izgudro bezvadu austiņas, un pēc tam gudro, kā viņas nenozaudēt un izgudro vadu, ko aptīt ap kaklu:D :D Šis ir tieši tas pats. Nekad dzīvē nepirkšu šitādus mēslus un arī pašas bezvadu austiņas. Tikai lieka ķēpa ar lādēšanām…