Jaunākais papildinājums Huawei klēpjdatoru ģimenē – Huawei MateBook X – apvieno klēpjdatoru flagmaņu sērijas ikonisko dizainu un inovatīvās tehnoloģijas, sniedzot vēl lielāku mobilitāti. Klēpjdators sver tikai 1 kg , savukārt tā biezākā daļa ir tikai 13,6 mm plāna, un korpusa kopējais laukums ir mazāks par A4 formāta papīra lapu. Tāpēc to var viegli ievietot mugursomā un ņemt līdzi visās ikdiena gaitās.

Jaunais Huawei MateBook X ir pirmais klēpjdators ar 3K Infinite FullView ekrānu, kas ietverts īpaši plāna bezmalu rāmja dizainā un nodrošina satriecošu attēla kvalitāti. Skārienjutīgs ekrāns atbalsta dažādu žestu atpazīšanu un vairākpieskārienu (Multi-touch) funkcijas, piemēram, iespēju ātri veikt ekrānuzņēmumu, vienkārši velkot trīs pirkstus uz leju pa ekrānu – gluži tāpat kā viedtālrunī.

Reklāma
Huawei MateBook X

Jauno klēpjdatoru darbina desmitās paaudzes Intel Core procesors, kas nodrošina ikvienam ikdienas darbam nepieciešamo veiktspēju. Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes klēpjdatoru skārienpaliktnis ir par 26% lielāks un tas piedāvā Huawei Free Touch funkciju ar pilnvērtīgu taustes atgriezenisko saiti. Savukārt ērtu rakstīšanu nodrošina pilna izmēra tastatūra ar šķērveida mehānismu un patīkamu taustiņu kustību 1,3mm amplitūdā.

Šis ir pirmais Huawei klēpjdators, kuram lielisku savienojamību nodrošina Wi-Fi 6 standarta atbalsts ar trīs reizes ātrāku datu pārraidi nekā izmantojot Wi-Fi 5. Turklāt uzlabotā Multi-screen Collaboration funkcija sniedz vēl plašākas iespējas sadarboties ar citām Huawei ierīcēm – kontrolēt gan klēpjdatoru, gan ar to savienotu viedtālruni, piezīmjdatorā veicot video vai audio zvanus, pārsūtot failus starp ierīcēm vai pat rediģējot viedtālrunī esošos failus datorā.

Huawei MateBook 14

Huawei MateBook 14

Tiešsaistes produktu prezentācijā Huawei iepazīstināja arī ar Huawei MateBook 14 klēpjdatoru, kas ir jauns atskaites punkts augstas veiktspējas klēpjdatoriem. Bezkompromisu jauda kompaktā dizainā tiek panākta ar AMD Ryzen 4000 H sērijas procesoru un Huawei Shark Fin ventilatoriem, kas nodrošina izcilu siltuma novadīšanu pat pie intensīvas slodzes.

Papildus veiktspējai Huawei MateBook 14 ir 2K Huawei FullView ekrāns, kas atbalsta dažādas viedās funkcijas, tostarp Multi-screen Collaboration iespēju, lai ērti pārnestu tālruņa ekrāna saturu uz klēpjdatoru ar viena pieskāriena palīdzību.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars

Ar kadu operetajsistemu nak sie datori. Jo tas attiecas uz Microsoft ari.

Kristaps Skutelis

Iepriekš izziņotie un tagad Latvijā beidzot pārdošanā nonākušie Huawei datori darbojas ar Windows. Arī jaunajiem šodien izziņotajiem produktiem aprakstā minēts Windows. Acīmredzot, Microsoft kaut kā ir iemanījušies izvairīties no sankcijām.

Ksspars Lccis

A jūs nemulsina, ka pats huawejs aizmirsis rekīzē ierakstīt, ka X modelis ir bez ventilatora? Manuprāt diezgan nozīmīga detaļa.

Jānis

Aha, vajag reāli redzēt testus. Izklausās interesanti, kā tur īsti strādās pie lielas slodzes tie “grafītu slāņi tvaiku kambarī un speciālo termo-enģi”.
Jo pierakstiem universitāte tik pat labi var nopirkt MB Air pa 1k€ nevis Mate X pa 1.6k€ vai vēl pareizāk vispār kaut kādu tur lēto pa 300€.

Kristaps Skutelis

Tāda nu mūsdienu realitāte super plāniem un viegliem datoriem. Tie ir smuki un vēsi, kamēr neieslēdz :D Cerams, ka Huawei vismaz siltuma novadīšanas kanālus pievienos karstajām komponentēm, lai nesanāk kā Apple.

Janis Liepins

Atteikšanās no ventilatora ļauj būtiski palielināt darba laiku uz baterijas. Tāpēc visiem šīs klases datoriem nav ventilatoru. Gan jau ka tiek drusku ziedota produktivitāte, kas visbiežāk nav būtiski.
Man ir MS Surface ar i5. Lielisks ekrāns un pietiekama veiktspēja aptuveni 12h. Nekādas aiztures nav redzamas. Neesmu gan grafiskais dizaineris un spēlītes ar nespēlēju.

Krotow

 ļauj būtiski palielināt darba laiku uz baterijas

Tad jau zem baterijas nedarbosies.

Janis Liepins

Par saikli atvainojos. Gadās 3 lietas reizē risinot