Pastāv iespēja, ka Netflix patiesībā atrodas daudzkārt vairāk filmu un TV pārraižu, kuras vienmēr kaut kā palikušas nepamanītas. Līdz šim iespēja Netflix ierobežotajā klāstā uziet kādu pavisam jaunu žanru šķita pagalam niecīga. Tomēr nu dienas gaismā parādījusies informācija, kas filmu meklēšanu padarīs par īstu bērnu spēli un ļaus atrast pat visneredzētākos žanrus.

Norādīts, ka šie “kodi” ļauj sameklēt Netflix diezgan specifiska žanra filmas un TV pārraides – sākot no vesterniem līdz pat korejiešu filmām un vēl, un vēl. Lai sameklētu kādu no sarakstā esošajiem specifiskajiem žanriem, jādodas uz vietni: http://www.netflix.com/browse/genre/, klāt pierakstot attiecīgā apakšžanra kodu (cipari iekavās).

Intereses pēc izejot cauri visiem šiem kodiem, jāatzīst, ka lielākā daļa no tiem gan nedarbojās. Tomēr atsevišķi kodi bija derīgi šo apakšžanru filmu meklēšanā:

Jāpiebilst, ka augstāk esošie kodi darbojas tikai Netflix tīmekļa vietnē un nestrādās, piemēram, Netflix mobilajā aplikācijā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Peters Leo

Netflix ir priekš hipsteriem…

Archie

Turpini kačat torrentus un streamot internetā pajoli.

Peters Leo

Kas ir torrenti?

Guntis

Nez kāpēc izskatās, ka šie “kodi” patiesībā ir filmu skaits atsevišķā žanrā. :)

Tasesmues

Jo grūtāk filmas grupēt, jo lielāks bardaks, jo lielāka iespēja, ka lietotāji nepamanīs, ka nemaz tik daudz (jaunu) filmu tur nav.
Ja varētu grupēt kā piemēram hd rezka, pēc gadiem, žanriem, tad tas uzreiz būtu acīmredzami.

Oskars

Neesu sapratis un nesapratishu, kada iemesla pec ir verts abonet Netflix. Filmu saturs niecigs un ja ir tad nozhelojamas mazbudheta filmas ar sliktu aktierspeli u.c. Ne viena centa nav verts tas mesls.

Mārtiņš

Nez, man, piemēram, patika Netflix piedāvātais “Dark” – vācu mistikas un fantastikas apvienojums ar diezgan labu aktierspēli un īpatnēju, ne-Holivudisku izpildījumu. Tai pat laikā arī bija diezgan tuvs vidējam skatītājam, nekā snobiska vai intelektuāli pārkulturāla.

Reinis Rozitis

> nozhelojamas mazbudheta filmas ar sliktu aktierspeli

Nu nav gluži tā, ir čupa Netflix oriģināldarbu/seriālu, kuri ir interesanti un kvalitatīvi veidoti ar kaut kādu jēgu (nepretendēju, ka esmu redzējis daudz), bez jau minētā Dark – Peaky Blinders, The Witcher, Narcos, House of Cards, Orange is the new black, Altered carbon utt

Personigi no salīdzinoši aktuālajiem – Love, Death & Robots.

Agris

Katram savs, bet tieši šie konkrētie mani personigi galīgi neuzrunāja, bet īpatnēji, ka interesanti savos 40 likās varbūt vairāk tīņiem domātie seriāli – gan Stranger things, Sex education, The end of fucking world, bet patika arī daudzi citi viņu seriāli kā Dead to me, The good place, The spy, Messia, Dont fuck with cats, The Sinner, Narcos, Mindhunter, The killing – tā jau nav, ka nav ko skatīties.. Gan jau vēl kaudze redzētu, bet vairs neatceros. Pats gan labprātāk skatos krievu valodā filmix’ā, bet jaunā paaudze mājās izmanto netflix, jo krievu valodu nepārzina.

Rudolfs

Es arī esmu pamanījis, ka ļoti daudz oriģinālais saturs mērķēts tīņu/jauniešu auditorijai. Bet nu izskaidrojums droši vien tīri praktisks: jaunieši daudz vairāk skatās un attiecīgi viņiem arī vairāk tiek veidots saturs.

Pičs

Oskar, tu neesi sapratis un nesapratīsi tādēļ, ka neesi abonējis (vai arī, ja esi, tad uz īsu brīdi).

Saturs nav niecīgs (jā ir ierobežojumi, bet tas pateicoties mūsu jaukajai kompānijai MTG), par mazbudžeta filmām tu melo, ir daudz “normālbudžeta” filmu, ir arī Netflix pašu ražotu seriāli, kuri ir ļoti populāri utt.
Es piemēram Netflix lietoju vairāk kā TV šobrīd, kur ir pilns ar debīlām reklāmām.
Man pēc Netflix abonēšanas TV vispār vairs nav aktuāls.

0937

Komentos par Baltkomu lasu, ka abonējot maksas tv, vēl jāskatās reklāmas un dažas nevar noskipot. Pateicoties NF es šo atsakos saprast – es maksāju un mani spiež skatīties reklāmas? Tad jau es labāk klausos putnu dziesmas, nekā ļauju sevi izmantot.

Jāsaka, ka NF saturs turās uz to, ka maz skatos, daudz kas tiešām neinteresē, bet tas kapitāli palīdz saprast kādam ir jābūt maksas pakalpojumam. Tas ir tas, par ko sūdzas vecie maksas TV abonenti – pašos sākumos maksas kabeļtv esot bijusi bez reklāmām (es domāju – pasaulē) un tagad – neskipojamas reklāmas. Un tādēļ kādam garāžā stāv 35 porši.

Puteklis

Pilnīgi saprotams – televīzija (klasiskā izpratnē) ir ievirzījusies strupceļā – lai veidotu kvalitatīvu saturu, nepieciešama nauda – lai to iegūtu demonstrē nejēgā daudz reklāmu, kas atkal padara saturu nebaudāmu. Gadu, no gada skatītāju loks klasiskajai televīzijai sarūk un ir skaidrs, ka nākotne ir interaktīvai pieejai. Ja maksāju – es izvēlos ko gribu skatīties!

Te mazliet datu par skatītākajiem kanāliem – tendence no mēneša uz mēnesi ir redzama –
https://infogram.com/popularakie-tv-kanali-1g43mn7r67732zy

Edgars K

Jap, par Netflix ir vērts maksāt. Pateikt, ka tur ir maz filmu un tur nekā jēdzīga nav, var tikai cilvēks, kas nav Netflix redzējis.

Jurčiks

2020 netflix saturs ir daudz plašāks nekā tas, kas bija tad kad tikko Latvijā tas kļuva pieejams.

Angel

Problēma nav meklēšanā, bet gan filmu daudzumam attiecīgajā reģionā, mīļāko žandru filmas jau visas redzētas…

P.S. tiem, kas nezināja katrā reģionā/valstī ir savādāks filmu klāsts/daudzums. Protams, daudz, kas pārklājas.

svimart

Kā šito var dabūt uz piem. LG tv ar webos?