Kāds labdaris ar segvārdu WalkingCat nopludinājis attēlus ar Microsoft jauno tastatūru, parādot ikvienam, kādas jaunas iespējas tā varētu sniegt saviem lietotājiem. Attēlos redzams, piemēram, tas, ka tastatūra aprīkota ar papildus pogu, kas, šķiet, kalpos emocijikonu paneļa atvēršanai. Pati tastatūra izskatās visai līdzīgi kā Microsoft Surface Keyboard, izņemot to, ka tai ir atdalīta ciparu taustiņu sadaļa.

Maģiskā poga, ar kuru, iespējams, var atvērt emocijikonu sadaļu, atrodas tieši pa kreisi no bulttaustiņiem. Šis taustiņš nepamanīts nepaliks, jo rotāts ar kvadrātā esošu sirdi, kas ir tas pats logotips, kas redzams uz Windows 10X (mazliet citāda Windows 10 versija) tastatūras. Operētājsistēmā Windows 10X šis simbols norāda uz emocijikonu paneli, kurā var ievadīt un sameklēt nepieciešamo ikonu.

Sirsniņpoga jaunajā Microsoft tastatūrā redzama gan Windows 10 Insider priekšskatījuma versijā, gan nopludinātajos attēlos zemāk. Tāpat bildēs skatāma arī atsevišķā ciparu taustiņu sadaļa.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

sabojāja vienu klaviatūras standartu, tagad ķeras pie nākamā, maitas.

Jurčiks

un Natural 4000 klaviatūras pēctečus uztaisīja par ērmiem.. Slikts Microsofts, slikts!

Jurčiks

Menu key (https://en.wikipedia.org/wiki/Menu_key) nav, bet kaku emoji poga ir :(

Krotow

Gan jau atjautīgie prāti ar brīvā laika rezervi uzrakstīs wraperi emobrīnuma pārdefinēšanai atpakaļ par menu pogu. Kam tajā vietā arī bija jābūt.

Jurčiks

Pārdefinēt jau var, bet jaunā paaudze par tādas pogas eksistenci nemaz nezin un poga ātrāk vai vēlāk aizies nebūtībā..
Pie tam, chromē, no menu pogas pirmā opcija ir emoji.., sanāk ka atņem funkcionalitāti – visu izvēlni aizvieto ar izvēlnes pirmo iespēju.