Spotify nācis klajā ar jaunām pakalpojuma abonēšanas iespējām pāriem vai arī vienkārši jebkuriem diviem cilvēkiem, kuri dzīvo vienā mājsaimniecībā. Respektīvi, vienu abonementu var izmantot uzreiz divi konti.

Spotify jaunais abonēšanas plāns “Spotify Premium Duo” būtībā ir ģimenes plāna versija tikai diviem cilvēkiem. Līdzīgi kā ģimenes plānam, arī šajā abu lietotāju kontos jābūt norādītai vienai un tai pašai adresei. Par ikmēneša cenu 8.99 eiro iespējams pieslēgt vienu abonementu ar diviem lietotāju kontiem. Izmaksas ir nedaudz lielākas nekā abonēšanas cena vienam kontam (gandrīz 7 eiro), taču zemākas nekā ģimenes plānam (10.99 eiro).

Premium Duo plāna lietotāji iegūst arī Duo Mix funkciju – atskaņošanas sarakstu, kas tiek veidots, balstoties uz abu lietotāju izvēlētajiem dziesmu ierakstiem. Šāda iespēja ļauj arī labāk iepazīt vienam otra mūzikas gaumi. Protams, ja līdzīga mūzikas gaume nav tā lieta, kas abiem kopīga, tad lietotājs var droši klausīties tikai savā kontā esošo dziesmu listi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Pats

Family
10.99 EUR/month after offer period
Up to 6 accounts
Nevis 13.30€ kur tādas cenas ir norādītas?

Pats

Duo
8.99 EUR/month after offer period

2 accounts

Eggy Mega

Labs piedāvājums, manuprāt! Spotify veikalings strādā!

Pats

Ģimenes plāns ir labāks ja savāc “savu” ģimeni uz maksu izdala uz galviņām. Sanāk 1.84€ mēnesī 🙂