Ar Counter Strike 1.6 datorspēli varētu būt uzaugusi vismaz viena paaudze, un tagad no troņa to gāzusi versija Global Offensive, bet tas nav licis aizmirst spēli, kuru šobrīd iespējams spēlēt vienkārši no gandrīz jebkuras interneta pārlūkprogrammas.

Pēc visa spriežot, šī iespēja radīta kaut kur mūsu austrumu kaimiņu pusē, un speciālā mājaslapa ļauj pat bez kādas reģistrācijas pieslēgties jebkuram atvērtajam serverim. Vismaz viens latviešu spēlētājs atradās Top 20 sarakstā, un tiešsaistē vakarpusē bija vairāk nekā tūkstoš spēlētāju. Tāpat var noīrēt savu serveri, lai spēlētu noteiktā cilvēku lokā.

Pati spēle nav cietusi no šīs iespējas, jo tā jau savā laikā neizcēlās ar kādu īpašu grafiku un kustību attēlojumu, jo galvenais bija šaudīties un skriet, un šo spēles šarmu tik viegli pazaudēt nevar pat pārlūkā. Ir pat iespējams regulēt peles jutību un citus iestatījumus, kā tas jau bijis ierasts, sagādājot patiešām to autentisko pieredzi. Spēlas laikā var nopelnīt virtuālo naudu, par kuru pēc tam iespējams nopirkt kādus uzlabojumus, bet spēlēšana ir bezmaksas.

Kāda ir jūsu pieredze ar spēli šādā formātā?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rihards Veters

Pamatskolas pirmajās klasēs gan sāku spēlēt CS 1.3, bet pie 1.6 ir pavadīts visvairāk laika. Nospēlēti aptuveni 12 gadi :D

trel

Es laikam vecāks :D
Vidusskolas sākumā nospēlēti ļoti daudz starpbrīži datorklasē ar čomiem un tad negulētas naktis no mājām. Pat tagad pa retam pašaudos nervu atslābināšanai.
Pamatskolas laikā vēl interneta modems datorā bija retums man.

Krotow

Gaidām Crysis pārlūkprogrammā.

Ilgmārs L

Tagad tikai laika jautājums pirms Valve šiem notiesās pēdējās bikses.

Mazliet pamēģināju, nu tā- baigā gružkaste. lagi, lagi, mikrolagi …

Salīdzinoši, krunker io ir nereāli labāks.