Viedtālruņu spēļu lielākā problēma ir neesoši fiziski taustiņi, kas dažkārt ir iemesls zaudējumam spēlē – tu vienkārši netrāpi uz virtuālās ekrānpodziņas. Spēļu aksesuāru ražotājs Razer CES 2020 norises laikā parādīja viedtālrunim abpus ekrānam pievienojamas spēļu kontroles ierīces Kishi, kas viedtālruni padara gandrīz par Nintendo Switch.

Razer Kishi kontroles ierīces ar viedtālruni savienojas, izmantojot USB Type-C vai Apple Lightning spraudni, tātad vecāki viedtālruņui ar microUSB paliek bez šīs iespējas. Līdzīgas idejas spēļu kontroles ierīces bija ar nosaukumu Razer Junglecat, bet Razer Kishi kontroles ierīces pievienojamas daudz plašākam viedtālruņu modeļu klāstam. Ierīce ir saderīga ar Samsung Galaxy S8/S8+, Galaxy S9/S9+, Galaxy S10/S10+, Galaxy S20/S20+, Galaxy Note 8, Galaxy Note 9, Galaxy Note 10/Note 10+, Google Pixel 2/2 XL, Pixel 3/3XL, Pixel 4/4XL, Razer Phone 1 un 2.

Reklāma

Razer Kishi kontroles ierīces atbalsta vairumu iOS un Android spēļu, tāpat Razer Kishi varēs izmantot ar Google Stadia. Razer Kishi izskats un pogu izvietojums dikti atgādina Xbox One pultis. Razer Kishi ļaus arī veikt viedtālruņa uzlādi spēlēšanas laikā, kas ir ļoti svarīgs parametrs šāda veida aksesuāriem.

Kishi maksā 90 eiro un tas iegādājams Razer veikalā un Amazon. Piegāde uz Latviju maksās vēl 35 eiro no Razer veikala, tāpēc labāk skatīties Amazon virzienā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments