Kopš Teslas automašīnu iznākšanas, īpaši jau pēc Model 3 parādīšanās, elektroauto cenas ir pietiekami bieži mainījušās, ko nevar novērot parasto autoražotāju piedāvājumā. Taču pēc paziņojuma, ka tiks paaugstināta autopilota cena, pašu auto cena samazinājusies no 2 līdz 5 tūkstošiem USD.

Tesla Model 3 lētākā modeļa cena samazināta par 2000 USD, no 39 990 uz 37 990 USD. Model S un Model X cenas, savukārt, nokritušās par veseliem 5000 USD, no 79 990 uz 74 990 USD, un lielākās Teslas cena sāksies no 94 990 USD. Tiek apgalvots, ka šis solis saistīts ar samazinātajiem pārdošanas apjomiem COVID-19 krīzes dēļ, tāpēc lai stimulētu auto pircējus, ir veiktas maciņam patīkamas izmaiņas.

Tāpat cena samazināta Ķīnas tirgū esošajiem Model S un Model X elektroauto, toties pats jaunākais Model Y nav saņēmis cenu samazinājumu nevienā tirgū. Tesla nedaudz uzlabojusi savu iepirkšanās sadaļu mājaslapā, jo pirms tam ne vienmēr bija saprotama aktuālā auto vērtība, tāpēc ka ļoti tika izcelti finansiāli ieguvumi. Taču tagad ļoti skaidri izdalīta sekcija “Purchase Price”, neradot papildus jautājumus.

Avots: Electrek

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments