Jau atkal aktualizējušās baumas par Apple Glass viedajām brillēm – tiek uzskatīts, ka Apple izdosies viedās brilles izziņot un arī izlaist aptuveni gada laikā.

Piegādes uzņēmumi jau esot brīdināti par nepieciešamību piegādāt Apple Glass detaļas 2021. gada sākumā, bet tiek lēsts, ka Apple Glass pieejamība būs ļoti ierobežota, jo Apple būs ļoti uzmanīgi ar to darbību un atsauksmēm par brillēm.

Apple Glass būs ciešā sasaistē ar iPhone – gandrīz visu datu apstrādi veiks viedtālrunis, Apple Glass būs drīzāk uzskatāmas par ekrānu un ievades rīku. Lielākā atšķirība no Google neveiksmīgajām brillēm būšot tā, ka Apple Glass netiks aprīkotas ar kameru, tās vietā Apple uzstādīs LiDAR sensorus, kas jau ir jaunajos iPad Pro.

Apple Glass cena varētu būt ap 499 dolāriem.

Visticamāk, ka baumu pamatā ir Apple jaunākais pirkums – NextVR papildinātās realitātes uzņēmums. Darījuma summa tiek lēsta 100 miljonu dolāru vērtībā, kas tehnoloģiju tirgū liekas pat salīdzinoši maza summa. NextVR ir viens no jomas smagsvariem, ļaujot skatītājiem caur speciālajām brillēm un ierīcēm vērot dažādus sporta pasākumus no malas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

ko tad lidar dos brillēm? vai pratīs nolasīt izkārtnes, lai reālā laikā tās iztulkotu?

Krotow

Noteiks priekšā esošos veikalus lai zinātu kura reklāmas pasūtītāja banerus šobrīd brillēs rādīt.

digitalk

kā noteiks?
ps. tie klaču ģeneratori tādi pastulbi izklausās ar savām idejām…