Coursera ir viena no zināmākajām dažādu tiešsaistes kursus apmācības platformām, kura šajā laikā izlaidusi speciālu programmu, kas valsts iestādēm visā pasaulē ļauj pieteikties vairāk nekā 3800 pieejamajiem kursiem. Pēdējo pāris mēnešu laikā tiešsaistes apmācību kursi ir kļuvuši arvien pieprasītāki un arī mēs nesen apkopojām informāciju par 10 noderīgām digitālās apmācības platformām bērniem un pieaugušajiem.

Šī iniciatīva nosaukta par Coursera Workforce Recovery, lai palīdzētu strauji augošajam bezdarbnieku skaitam veikt profesionālo pārkvalifikāciju, kā arī iegūt šobrīd aktuālas un nepieciešamas zināšanas, lai atkal startētu darba tirgū pēc tā zaudēšanas. Ikviena oficiāla valsts iestāde visā pasaulē šai palīdzībai var pieteikties līdz pat 30. septembrim, lai bezmaksas kursus izmantotu līdz gada beigām.

Coursera piedāvājumā šobrīd ir aktuāli kursi par datu analīzi un zinātni, mašīnmācīšanos, mākoņdatošanu, kā arī daudzi citi. Protams, pieejams arī kaut kas ne tik tehniski specifisks, kas saistīts ar informāciju tehnoloģiju nozari, bet saistībā ar mārketingu, biznesu un citām humanitārajām nozarēm. Tiešsaistes pasākumu platforma piedāvā kursus no tādām universitātēm kā Stenforda, Duke, Jeila, Mičigana u.c. Tāpat tiek piedāvāti tieši specifiski profesiju kursi, sadarbojoties ar kompānijām Google un IBM, lai pēc to pabeigšanas iegūtu oficiāli atzītu sertifikātu.

Šai iespējai jau pieteikušās tādas valstis kā Grieķija, Ukraina, Malaizija, Uzbekistāna, un ASV, kas parāda to, ka šī nav tikai Amerikai pieejama palīdzība. Jāatzīmē gan, ka Coursera arī šobrīd pieejama bezmaksas ikvienam lietotājam, jo maksas versija iekļauj vienīgi oficiālu sertifikātu par kursu pabeigšanu, bet visi materiāli pieejami par brīvu. Šī maksa parasti sastāda vairākus desmitus eiro, kas var pāraugt vairākos tūkstošos, ja izvēlas attālināti apgūt kādu bakalaura vai maģistra programmu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments