Programmatūras testēšanas uzņēmums TestDevLab martā organizē IT pakalpojumu un produktu pārdošanas bezmaksas kursus “TestDevLab Sales School 2020”. Kursu gaitā pieredzējuši nozares profesionāļi sniegs ieskatu IT pakalpojumu un produktu pārdošanas pamatprincipos un metodēs, kas ļauj piesaistīt pasaules mēroga klientus. Labākajiem šo kursu absolventiem tiks piedāvātas apmaksātas prakses vietas uzņēmumā.

Apmācības norisināsies TestDevLab Rīgas birojā no 16. līdz 20. martam. Kursiem pieteikties tiek aicināts ikviens, kurš vēlas kļūt par veiksmīgu B2B pārdošanas speciālistu un strādāt ar pasaules līmeņa uzņēmumiem. Iepriekšēja pieredze pārdošanas jomā nav obligāta, krietni vairāk noderēs vēlme strādāt un apgūt jaunas zināšanas. Uzņēmums nodrošinās visu apmācībām nepieciešamo tehniku, digitālos rīkus un mācību materiālus.

Kursi sastāvēs gan no teorētiskām, gan praktiskām nodarbībām, kuru laikā tiks veikti reālajam IT pakalpojumu un produktu pārdošanas procesam pietuvināti uzdevumi un pielietoti moderni digitālie rīki. TestDevLab pārdošanas speciālisti sniegs ieskatu B2B pārdošanas pamatprincipos, iepazīstinās ar mūsdienīgiem digitāliem pārdošanas rīkiem, kā arī izskaidros pārdošanas ciklu, sākot no potenciālo klientu atlases, līdz pat līguma noslēgšanai un klientu pārvaldībai.

“Vairāk nekā 8 gadu laikā, kopš programmatūras testēšanas pakalpojumus un produktus piedāvājam jaunuzņēmumiem un starptautiska mēroga uzņēmumiem, esam kļuvuši par pasaules mēroga spēlētāju. Mūsu eksporta aktivitātes ir izpelnījušās LIAA Eksporta un inovācijas un The Red Jackets Eksporta izcilības balvas. Pagājušajā gadā  aizsākām apmācību sēriju topošajiem programmatūras testēšanas speciālistiem, kas beigās izvērtās par veiksmīgu un augsti novērtētu iniciatīvu. Šogad vēlamies ne tikai turpināt iesākto, bet arī papildināt piedāvāto kursu klāstu, organizējot apmācības arī topošajiem B2B IT pakalpojumu un produktu pārdošanas speciālistiem”, stāsta TestDevLab līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments