web analytics

Porsche atver jaudīgāko elektroauto uzlādes staciju Eiropā

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Vācijas pilsētā Leipcigā Porsche atvēris līdz šim jaudīgāko elektroauto uzlādes staciju Eiropā, piedāvājot 12 lādētājus ar 350 kW jaudu, kā arī 4 ar 22 kW nesteidzīgajiem. Novietojums ir tieši blakus Porsche klientu centram, kas ļauj uzlādes laikā apskatīt auto ekspozīciju, iepazīties ar informāciju par kompāniju, kā arī izbraukt pa sacīkšu trasi.

Šis ir viens no soļiem, ar ko Porsche vēlas iesaistīties elektroauto uzlādes tīkla izbūvē, jo pieaugot ar elektrību darbināmo auto skaitam, tieši enerģijas iegūšana tiem sāk kļūt par problēmu. Šīs stacijas 7 MW jauda tiek ražota pilnībā no atjaunojamajiem resursiem, un tā būs pieejama arī citu auto īpašniekiem, ne tikai Porsche, ja tie atbalsta CCS2 standarta uzlādes savienojumu.

Līdz marta beigām visas uzlādes ir bez maksas, taču sākot no aprīļa tiks piemēroti atbilstošie tarifi. Visdrīzāk kompānija izmantos Ionity tīkla piedāvātos tarifus. Porsche inženieri ir radījuši līdz šim jaudīgāko uzlādes iespēju elektroauto – 270 kW, kurai nākas piekāpties pat Teslai (realitātē 200 kW), tiesa amerikāņu kompānijas uzlādes tīkla pieejamība ir nesalīdzināmi plašāka ar decembrī atvērto 500. ātrās uzlādes staciju Eiropā.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: