Saviem Japānas klientiem Sony grasās piedāvāt bezvadu skaļruni, kurš darbosies arī kā TV pults. Produkts, kura nosaukums ir SRS-LSR200 pieejams iepriekšpārdošanā, un tā oficiālā debija gaidāma 22. februārī.

TV vadības pults ar televizoru sazināsies caur bezvadu signālu, un pati interesantākā opcija šim skaļrunim ir tā, ka tas spēj atskaņot mūziku no televizora uztveršanas zonas ietvaros. Vai tas būtu virtuvē, istabā vai dušā, kas var būt visai noderīgi, ja nevēlies skaļāk slēgt televizoru, atrodoties kaut kur patālāk. Sony lepojas ar jauna veida skaļruni, kurš spēs attēlot pēc iespējas dabiskāku balsi, kas tieši dzirdama no televizora. LSR200 būs speciāla lādēšanas stacija, kura darbosies arī kā skaņas raidītājs uz pašu tumbu.

Tumbas svars ir 630 grami, un ar vienu uzlādi tā spēj darboties 13 stundas. Vēl viens papildinājums ir iespēja pieslēgt austiņas tieši tai, lai tādējādi klausītos to, kas skan televizorā vispār netraucējot nevienam, kā arī ērti pārslēdzot kanālus. Skaļumu būs iespējams regulēt ar grozāmo pogu. Nav aizmirsts par rokturi, lai šo pietiekami masīvo TV pulti ērti pārvietotu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

par analogo skaļuma regulatoru trekns pluss.