Reklāma

Curve lietotne ļauj Apple Pay maksājumus veikt ar SEB, Citadele, Luminor u.c. banku kartēm

Jaunākie raksti

Sony Xperia 1 IV apskats – gandrīz gada viedtālrunis

Pēdējos gados Sony viedtālruņi ir parādījuši konservatīvu pretstāvi meinstrīmam. Tas vainagojies ar to, ka Sony flagmaņi kļuvuši teju elitāri....

Hyundai līdz 2024. gadam atliek ar ūdeņradi darbināmā “Nexo” jaunās paaudzes auto prezentāciju

Korejiešu autoražotājs Hyundai paziņojis, ka vismaz līdz 2024. gadam atlikta jaunās paaudzes "Nexo" prezentācija. Kā zināms, šis Hyundai modelis...

Saules paneļi vasarā parādīsies vēl 12 “Virši” stacijās

Plašāk izmantojot saules enerģijas priekšrocības, lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas un alternatīvās enerģijas tirgotājs AS “Virši-A” (turpmāk –...

Nokia izziņo G11 Plus viedtālruņa modeli, kuram sola trīs dienu darbības laiku

Gada sākumā Nokia izziņoja G11 modeli, un tagad tam pievienojies vēl viens "brālis" G11 Plus modelis, kas saņēmis atšķirīgāku...

Jaunais Hyundai IONIQ 5 vēl labāks – nobraucamais attālums pilsētā ir 710 km

Hyundai IONIQ 5 jaunais izlaidums nes līdzi vairākus uzlabojumus: ietilpīgāku, 77,4 kWh akumulatoru un akumulatora iepriekšējās uzsildes funkciju, inteliģentos...

Kursora komandas apcirkņos nonākusi vēl viena finanšu pakalpojumu aplikācija un viens no pēdējā laika fintech jomas spīdekļiem – Curve, kas mums vietējiem vislielāko interesi varētu radīt tieši ar iespēju savienot jebkuru bankas karti ar Apple Pay sistēmu. Tā ir laba ziņa, jo šobrīd lietotāji no Latvijas var izmantot Apple Pay ar Revolut vai Swedbank maksājumu kartēm. Tagad ar šo jauno servisu pie Apple Pay Latvijā varēs tikt arī SEB, Citadele, Luminor u.c. banku klienti.

Piereģistrējies Curve ar promo kodu: D4KVXXLE un saņemsi 5 GBP, kad veiksi pirmo maksājumu ar šo karti.

Curve ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kurš dibināts 2015. gadā Lielbritānijā, bet sevi ar reālu produktu pieteicis 2018. gadā, kad tika izlaista aplikācija un līdz šim brīdim caur pakalpojumu izgājuši jau vairāk nekā 500 miljoni mārciņu, kā arī sasniegts 800 000 reģistrējušos lietotāju skaits. Šī servisa divi lielākie ķirsīši ir tie, ka aplikācija ļauj uz savienot un izmantot jebkuru bankas karti caur īpašo Curve karti, kurai pieejama gan bezmaksas, gan maksas versija. Kā arī iespēja tieši Curve karti pievienot Apple Pay, ļaus mums izmantot Apple bezkontaktu maksāšanas servisu ar jebkuru Latvijas banku.

Tātad jebkuram lietotājam ir iespējams pievienot savu Swedbank, Revolut, Luminor, SEB, Citadele bankas kartes un attiecīgi arī kontus, kā arī Revolut virtuāli karti un citas bankas. Kad tas izdarīts un saņemta Curve īpašā Mastercard bankas karte, mums ir iespēja maksāt vienīgi caur šo karti un aplikācijā izvēlēties no kuras sasaistītās kartes tad attiecīgā naudas summa tiks noņemta. Curve apvieno visas mūsu kartes vienā fiziskā maksājumu kartē, kur tālāko finanšu plūsmu jau kontrolēsim caur aplikāciju.

Aplikācija 14 dienu laikā no maksājuma veikšanas brīža būs iespējams mainīt no kuras kartes attiecīgā summa tiek noņemta, līdz ar to lietotājam nav jāuztraucas par to, vai lielāks pirkums veikts no nepareizās kartes. Šāda iespēja sniedz brīvību rīkojoties ar savu finanšu plānošanu. Papildus izmantojot Insight sadaļu, būs iespējams vienā ekrānā pārskatīt savus izdevumus gan pēc mērķa, gan balstoties uz bankas karti, jo izstrādātāji apgalvo, ka lietotne pati spēs noteikt maksājuma mērķi, balstoties uz maksājuma saņēmēju. Curve sniegs arī 1% naudas atgriešanu no pirkuma, kuru tālāk būs iespējams izmantot kā naudu dažādos sadarbības partneros, piemēram, Latvijas kontekstā tie varētu būs Asos, H&M, McDonald’s, Costa Coffee u.c.

Pārējās iespējas jau sāk līdzināties citām aplikācijām kā Revolut un N26, jo mums ir iespēja pasūtīt bez maksas bankas karti vai arī izmantot maksas versijas karti, kurai ir papildus iespējas. Curve gadījumā maksas versijā (9,99 EUR/mēn) būs iespējams izņemt 400 EUR skaidrā naudā no jebkura bankomāta bez papildus komisijas maksas, kā arī būs lielāki maksāšanas limiti. Attecīgi ar bezmaksas Curve Blue card būs iespējams izņemt 200 EUR bez komisijas un veikt pirkumus 5000 EUR apmērā mēnesī, vienā reizē maksājot maksimums 2000 EUR. Tiesa šie limiti pie stabilas finanšu plūsmas palielināsies, to visu iespējams redzēt aplikācijā. Tāpat visu kartes drošību iespējams regulēt caur lietotni un telefonu.

Vēl viens elements, uz ko spēlē šīs jomas dalībnieki ir tas, ka servisi sniedz ļoti izdevīgas valūtu maiņas likmes un samaksu par pašu maiņu. Curve norāda, ka tās gadījumā būs jāmaksā tikai 2% apkalpošanas maksa, bet pirmie 500 EUR būs attiecīgi bez pakalpojuma maksas.

Piereģistrējies Curve ar promo kodu: D4KVXXLE un saņemsi 5 GBP, kad veiksi pirmo maksājumu ar šo karti.

Curve līdz šim investīcijās saņēmis 74,2 miljonus dolāru. Kopumā aplikācijā nepārsteidz ar ko ļoti jaunu, taču lielākais ieguvums būs viena bankas karte, kura sevī iekļaus visas pārējās, tādējādi savienojot visus finanšu kanālus vienā lietotnē, kā arī nesen palaistā integrācija ar Apple Pay.

AvotsCurve
Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Harijs
29.01.2020 17:21

Curve ideja nav slikta, bet iesaistot maksājumā starpnieku tikai palielini iespēju, ka kaut kas var nestrādāt. It īpaši, ja atstāj visas pārējās kartes mājās un staigā tikai ar Curve.

Rolands
29.01.2020 20:44

Patīk šīs kartes ideja, tomēr pēc kāda laika lietošanas lika aizdomāties par to, kur nonāk visi pirkumu dati un paradumi, tā kā tie plūst caur UK uzņēmumu.

rudzu rikas
29.01.2020 20:51
Reply to  Rolands

hehe, man tieši labāk patīk ka dati par paradumiem/pirkumiem ir kaut kur “tur”, nevis pie LV bankām.

rudzu rikas
29.01.2020 20:47

Curve karti izmantoju ikdienas pirkumiem + protams, ceļojumos. Man patīk. Stilīgs, moderns dizains (kartes numurs, vārds, uzvārds ir kartes aizmugurē). To, ka karte varētu aizvietot visas pārējās – tas gan utopija. Jo ir gadījies, ka ir daži gļuki (sistēmas statusu var redzēt status.imaginecurve.com weblapā).

Pff
29.01.2020 21:53

@Kristaps, nu varons sanāca no referāļiem?

Kursors.lv
30.01.2020 07:03
Reply to  Pff

Jā, nākamajā mēnesī Kursora komanda strādās no Marokas.

KKTK
30.01.2020 09:10
Reply to  Pff

Tas būtu mazākais ko tu varētu darīt, lai atbalstītu Kursors.

KKTK
30.01.2020 09:12

Šitie ar VID sadarbojās, karte ir pieejama Latvijā? ;)

Jurijs
03.02.2020 14:09

Kādu laiku man atpakaļ bija problēmas ar curve samaksāt pašapkalpošanās bendzīntankos, piemēram, neste – darījums atteikts. Kopš tā laika vairs nelietoju. Vai kāds cits ir saskāries ar šo problēmu?

Kursors.lv
03.02.2020 14:16
Reply to  Jurijs

Jā, šādas problēmas ir novērojuši arī Revolut klienti. Ja pareizi atceros, tas ir kaut kā saistīts ar pašām maksājumu kartēm, kas tiek izmantotas šādos servisos (priekšapmaksas).

lietus līst tagad
03.02.2020 17:36

Curve jau nu gan NAV priekšapmaksas (prepaid) karte.

Kursors.lv
03.02.2020 18:43

Ja? Es vēl savējo gaidu, tad arī redzēsim. Bet nu jebkurā gadījumā Revolut šāda pati problēma arī ir bijusi vai vēl ir. Toreiz man kaut kas skaidroja, ka tas ir saistīts ar izmantotās kartes tipu.

Sergei
26.01.2021 17:19

Referāls nedarbojas. Ievadu telefona numuru un nekas nenotiek.

Kursors.lv
26.01.2021 18:12
Reply to  Sergei

Acīmredzot, ballīte ir beigusies. Raksts tika publicēts jau sen un kopš tā brīža ir aiztecējis daudz laika :)

rudzu rikas
26.01.2021 23:42
Reply to  Sergei

Referāļu sistēma darbojas joprojām, tikai nav pārāk skaidrs, kur var redzēt savu kodu bez uzaicināmā tel. nr. ievadīšanas. Agrāk kodu varēja redzēt pašā app.

Reklāma