web analytics

Apple peļņas rezultāti iezīmē biznesa trīs vaļus: Watch, AirPods un iPhone 11

Jaunākie raksti

Īlons Masks samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš piedāvās labāko CO2 savākšanas tehnoloģiju

"Tesla" dibinātājs un vadītājs, kā arī pasaulē bagātākais cilvēks Īlons Masks (Elon Musk) saviem sekotājiem "Twitter" izteicis piedāvājumu -...

Serviss Beeper ļaus izmantot Apple iMessage servisu Android ierīcēs

Tieši šajā nedēļā aizdomājos par to, ka šobrīd ar mūsu mākoņservisiem varam ērti piekļūt dažāda veida informācijai vairākās ierīcēs,...

Apple samazina iPhone 12 mini ražošanas apjomus, lai ražotu vairāk Pro modeļus

Oktobrī, kad tika prezentēti četri jauni Apple iPhone 12 modeļi, tika prognozēts, ka tieši parastais iPhone 12 un mazais...

Jaunais 28 collu Philips 4K UHD monitors 288E2UAE ir gatavs pārsteigt ar krāsām un produktivitāti

Jaunais Philips 288E2UAE monitors (28 collas / 71,1 cm) ar tā 4K izšķirtspēju, 10 bitu IPS paneli, USB 3.2...

“Toyota GR Yaris” apskats – rallija mašīna ikkatram

Rallijs ir nodarbe, kas mani ievilka ne tikai autosporta, bet arī vienkārši automašīnu pasaulē. Viss sākās bērnībā ar videospēli...Apple izziņojis jaunākos uzņēmuma pelņas rezultātus, kas ir pārspējuši Volstrītas darboņu aplēses. Apple uzrādījis rekordaugstus ieņēmumus 91.8 miljardu dolāru apmērā. Kas vēl svarīgāk – uzņēmums spējis atgriezties pie pamatīgas izaugsmes, kas pret iepriekšējo gadu ir +9%.

Apple lielāko peļņas daļu ienesa trīs produktu sērijas – iPhone 11 un iPhone 11 Pro, AirPods un AirPods Pro, kā arī Apple Watch 3 un Apple Watch 5. Protams, nevar nepieminēt digitālos servisus, kas arī ienesuši milzu peļņu.

Oficiāli Apple pavēstīja, ka ieņēmumu rekordu sekmēja iPhone, valkājamās viedierīces un digitālie servisi. Apple jau kādu laiku vairs nesniedz sīku statistikas izklāstu par pārdoto ierīču kategorijām, bet tiek uzskatīts, ka 3 no 4 pārdotām valkājamām ierīcēm pasaulē ir Apple Watch.

Par Apple AirPods un AirPods Pro jau iepriekš tika lēsts, ka austiņu bizness Apple atnesīs milzu peļņu.

Apple arī izdevies atgriezt savu viedtālruņu popularitāti līdz ar iPhone 11 un iPhone 11 Pro iznākšanu. iPhone 11 sērija piedāvā iespaidīgas kameras un dažādus ekrānu izmērus, lai katram pircējam būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Liepins

Apple arī izdevies atgriezt savu viedtālruņu popularitāti līdz ar iPhone 11 un iPhone 11 Pro iznākšanu. iPhone 11 sērija piedāvā iespaidīgas kameras un dažādus ekrānu izmērus, lai katram pircējam būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko.
Vispār jau pēc novērojamiem šķiet, ka tā milzu cena būtiski mazina jūsmiņu skaitu. Ja X vēl nopirka ziņkāres dēļ, tad tālāku plānu nav, jo nabadzīgais pienesums neattaisno to milzu cenu.
Es 11 popularitāti mēģinātu saistīt ar panākumiem kādā jaunā tirgū. Indija?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: