IT uzņēmums TestDevLab sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu februārī Valmierā organizē bezmaksas programmatūras testēšanas kursus “TestDevLab School 2020”. Apmācību laikā, intensīvos kursos varēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus, kā arī labākajiem šo kursu absolventiem tiks piedāvātas apmaksātas prakses vietas uzņēmumā.

Apmācības norisināsies Vidzemes Augstskolā no 3. līdz 14. februārim un pieteikties tiek aicināts ikviens, kuru interesē mūsdienu tehnoloģijas un programmatūras testēšanas joma. Lai pieteiktos, iepriekšēja programmēšanas pieredze nav obligāta, bet tā var noderēt. Uzņēmums nodrošinās visu apmācībām nepieciešamo datortehniku un mācību materiālus, un no dalībniekiem sagaida tikai vēlmi mācīties un apgūt jaunas zināšanas.

Apmācību procesā tiks iekļautas gan teorētiskas, gan arī praktiskas nodarbības, kuru laikā tiks risināti reālam programmatūras testēšanas darbam pietuvināti uzdevumi un izmantotas jaunākās mūsdienu tehnoloģijas un rīki. Pieredzējušie TestDevLab speciālisti iepazīstinās gan ar mobilo un tīmekļa lietotņu testēšanas pamatprincipiem, gan ar automatizētās testēšanas un mobilo lietotņu izstrādes pamatiem Apple ierīcēm.

Apmācības noslēgsies 14. februārī ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas apgūtās teorētiskās un arī prakstiskās zināšanas. Labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā.

“Nu jau vairāk nekā astoņus gadus ikdienā strādājam ar tehnoloģiju uzņēmumiem, kuru radītos risinājumus katru dienu izmanto vairāk nekā pusotrs miljards lietotāju visā pasaulē. Gadu gaitā esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi programmatūras testēšanas jomā un pagājušā gada vasarā sapratām, ka vēlamies iepazīstināt arī citus ar šo strauji augošo IT nozari, un, iespējams, arī atrast papildspēkus mūsu komandai. Sākotnēji organizējām programmatūras testēšanas apmācības Ventspilī. Taču pēc dalībnieku pozitīvajām autsauksmēm un izrādītās lielās intereses, vasaru noslēdzām ar trīs šāda veida apmācībām Ventspilī, Rīgā un Daugavpilī. Mēs ļoti novērtējam cilvēku izrādīto interesi, tādēļ šogad sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu nolēmām gadu iesākt, organizējot šāda veida apmācības arī Valmierā”, stāsta TestDevLab līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

Dodies uz “TestDevLab School 2020” mājaslapu, lai iepazītos ar detalizētāku kursu aprakstu, kā arī reģistrētos: https://school.testdevlab.com/valmiera

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Linards Sadovskis

Sakiet, ka tās notiks ne lekciju laikā 😀

digitalk

a uz linka noklikšķināt un iepazīties ar info?
Classes during school holidays
You won’t have to worry about missing any of your school/university classes. Every course will be take place during school holidays.

Kristaps Skutelis

Tur bija nopūdelēts ar tekstiem, sorry. Tagad ir aktuālā informācija.

Kristaps Skutelis

Kursi notiks lekciju laikā, bet Vidzemes Augstskola ir padomājusi par to, lai kursu apmeklētāji varētu kaut kā savietot šo aktivitāti ar savām studijām. Starp citu, otrdien TestDevLab pārstāvji būs vieslekcijā un varēsi uzdot šos jautājumus pa tiešo.

Zane

Ir zināms kādos laikos plānotas apmācības, vēlos saprast vai apmācības ir iespējams salāgot ar darbu?

Kristaps Skutelis

Rēķinies, ka apmācības būs pa dienu un pagrūti savietojamas ar darbu. Informācijas apjoms, kas jāiemācās, ir iespaidīgs un arī ar divām nedēļām ir krietni par maz. Būs jāmācās un tam būs jāvelta viss laiks.

Guntars Bečers

Labrīt. Vai mācības notiks angļu valodā?

Kristaps Skutelis

Gan, gan. Materiāli būs angliski un būs lektori, kas pasniedz latviski, bet būs arī lektors, kas runā tika angliski.