OK, kaut ko tādu, šķiet, negaidīja neviens. Tehnoloģiju un izklaides gigants Sony šonedēļ Lasvegasā notiekošajā tehnoloģiju izstādē CES 2020 prezentēja Vision-S elektroauto. Jā, Sony. Jā, mašīnu. Ar šo soli Sony vēlas visiem parādīt, ka ir spējīgs radīt teju jebkādus tehnoloģijām pārbagātus produktus.

Lai arī tas vēl ir tikai konceptauto, tomēr tas braši uzbrauca uz skatuves un izskatās gatavāks par dažu labu īsta autoražotāja produktu. Vision-S ir aprīkots ar 33 dažādiem sensoriem, izmanto vairākus platekrāna displejus, 360 grādu audio sistēmu un ir visu laiku pieslēdzies tīmeklim. Daļu tehnoloģiju šim auto nodrošina tādi uzņēmumi kā BlackBerry, Bosch, NVIDIA, Continental un Genetex. Auto elektrisko platformu ir būvējis uzņēmums Magna un Sony norāda, ka šī platforma būs izmantojama arī citos auto, piemēram, krosoveros.

Vizuāli auto no ārpuses atgādina Porsche, bet iekšpusē – Byton, kas arī izmanto lielus displejus.

Vairāk par šo auto mums nav zināms itin nekas un tikai laiks rādīs vai Sony ar partneriem to spēs laist reālā ražošanā. Bet auto izskatās labi, vai ne?

Iespējams, šis projekts tika radīts tikai tāpēc, lai Sony varētu citiem auto ražotājiem tirgot dažādas komponentes, piemēram, sensorus?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Birurta

Starpcitu Samsung sen jau ražo automašīnas.

Samsungs

Jā, veļasmašīnas.

Eggy Mega

Un daudz ko citu, neskaitot elektroierīces.
https://youtu.be/6Afpey7Eldo

x x

Lielie displeji automašīnās vēl nav tik izplatīti, bet tiklīdz tos liks lielākajā daļā auto, tā sāksies arī sejas traumas un tos aizvāks gluži kā savulaik paceļamos lukturus.

KKTK

Displeju rinda ar sānu spoguļiem tieši kā no Honda E.

Driksna

forši! bet par maz ir uztaisīt auto. viņu pēc tam vajag arī apkalpot un uzturēt..