ASUS CES 2020 norises laikā izziņoja partnerību ar Nvidia, lai piedāvātu pasaulē pirmo spēlēm paredzēto datora monitoru, kas ticis pie galvu reibinošas 360 Hz attēla atsvaidzes. ROG Swift 360 monitoram ir tikai 24.5 collu diagonāle un 1080p izšķirtspēja, bet to kompensē 360 Hz attēla atsvaidze.

ASUS stāsta, ka ROG Swift 360 ar 360 Hz attēla atsvaidzi nodrošina sešas reizes lielāku kadru nomaiņas attēlojumu, kas nozīmē, ka attēls nomainās katras 2.8 milisekundes. ROG Swift 360 saņēmis uzlabotu aparātprogrammatūru, lai nodrošinātu uzlabotu attēla kvalitāti. ROG Swift 360 ir arī Nvidia G-Sync atbalsts.

Protams, jāņem vērā, ka 360 Hz attēla atsvaidze bez attiecīga datora un videokartes spējām nebūs īsti izmantojama. Modernajām un ļoti prasīgajām spēlēm 360 Hz attēla atsvaidzi diez vai redzēsi, jo vienkārši videokarte nespēs to attēlot.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Fungry

Cilvēka acs spēj redzēt tikai 4gb ram, bet ja nopietni, tad tad tīrais mārketings un mērīšanās ar krāniņiem

Trinitron

Šiem Monitoriem nevar būt 360hz ekrāna refresh jo video signāla vadi spēj pārvietot līdz 100hz.
Salīdzinoši ar crt lcd ir miskastes jo ir spole kas spēj 100hz radīt un pat vairāk. Sony trinitron multiscan g500 mierīgi pārspētu šo monitoru bez liekām grūtībām, jo trinitron ir viens no labākajiem monitoriem kas vispār ir pieejami , tas nekas ka viņš ir vecs, tas kas ir vecs ne vienmēr ir sliktāks par jaunu.

Kristaps Skutelis

Vispār laba tēma. Ja gribēsim reāli izmantot šādus augstus atsvaidzes ātrumus, tad ir jāizmanto pietiekami jauna standarta kabeļus (un ierīces abos kabeļa galos, kas atbalsta šos standartus). Plus, ir nozīme arī izšķirtspējai. Pat to 100Hz ierobežojumu gan nav patiesība, jo, piemēram, HDMI 2.1 standarts paredz, ka 360Hz var sasniegt jau pat 2.5K izšķirtspējā. Ja esam gatavi pakāpties uz zemāku izšķirtspēju, tad vispār 480+Hz.

Te var par šo palasīties plašāk: https://forums.tomshardware.com/threads/how-to-connect-to-a-120-hz-display.3268285/