LG Electronics paziņojis, ka grasās CES 2020 norises laikā Lasvegasā izrādīt plašākai publikai webOS Auto izklaides un informācijas sistēmu automašīnām, kas konkurēs ar Android Auto un Apple Car Play. LG ir sadarbojies ar Qualcomm webOS Auto izstrādē, faktiski webOS Auto pamatā izmantota Qualcomm Automotive Improvement Platform.

webOS Auto sadarbojas arī ar iHeartRadio, Mapbox un Cerence, lai piedāvātu dažādus papildu servisus un izklaides iespējas. LG paziņojis, ka webOS Auto plāno strauju attīstību, lai jau drīzumā neatpaliktu no konkurentiem.

LG webOS Auto ir uz operētājsistēmas Linux bāzēta platforma, kurā izmantotas LG automobiļu informācijas un izklaides sistēmas zināšanas nākamās paaudzes – savienotām automašīnām. LG nesen prezentētā webOS Open Source Edition 2.0, kas uzlabo automobiļu informācijas un izklaides sistēmas funkcionalitāti, ļauj izbaudīt atsevišķas inovatīvas funkcijas, kas tiks iestrādātas webOS Auto.

webOS Auto izklaides un informācijas sistēmu LG izziņoja pirms gada CES 2019 norises laikā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Kad vienreiz būs auto multimediju sistēma ar telefona ekrāna dublēšanas iespēju, lai uz auto mediju ekrānā varētu Waze darbināt?

svimart

esmu opelī 2016. g insignia redzējis tādu štelli, iphone gāja bezvada, android bija jāslēdz caur vadu.

espats

Bet ar Android auto taču tā arī ir. Pieslēdz telefonu ar USB pie auto, izvēlies navigāciju un brauc ar Waze.

KKTK

Android Auto vai Apple Car Play.