Hyundai oficiāli izziņojis darbu pie pašbraucošu auto tehnoloģijām. Hyundai nodēvējis šo pašbraucošu auto tehnoloģiju par SAE Level 2.5, kas vēl arvien pieprasa automašīnas vadītāja iesaistīšanos automašīnas stūrēšanā, bet Hyundai pievienos iespēju mašīnai mācīties no vadītāja braukšanas paradumiem.

Mašīnmācīšanās laika gaitā apgūs cilvēka paradumus auto vadīšanā, tādējādi piedāvājot dzīvei pietuvinātu pašbraucoša auto darbību. Hyundai ieturēs to pašu distanci ar priekšābraucošo automašīnu, tāpat Hyundai ņems vērā cilvēkam ierasto paātrināšanos un reaģēšanu uz izmaiņām satiksmes kustībā.

Hyundai uzsver, ka mašīnmācīšanās ignorēs nedrošus vadītāja manevrus, no tiem auto nemācīsies. Mašīnmācīšanās visu laiku papildinās savas zināšanas ar jauniem vadītāja un satiksmes plūsmas paradumiem.

Pagaidām nav zināms, vai Hyundai pašbraucošu auto mašīnmācīšanās spēs reaģēt uz luksofora signāliem, kā arī nav zināms, vai Hyundai tehnoloģijas būs izmantojamas pilsētas satiksmē. Skaidrs, ka pašbraucošu auto tehnoloģijas un mašīnmācīšanās darbosies uz lielceļiem.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

“Forši” – iemācīsies braukt ar vienu riteni pa viduslīniju, nesamazināt ātrumu pirms gājēju pārejām un lietot miglas naktī.