Reklāma

GBoard ekrāntastatūra spēs pabeigt uzsāktos teikumus

Jaunākie raksti

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

Google izveidotā GBoard ekrāntastatūra drīzumā sāks piedāvāt lietotāja vietā pabeigt iesāktos teikumus. Protams, te ir runa par standarta teikumiem, par dažu vārdu pievienošanu, nevis par sarežģītas idejas izteikšanu.

GBoard ekrāntastatūras papildinājums būs ideāls sarakstes laikā, lai tu neizklausītos nelaipns vai steidzīgs, atbildot uz jautājumu tikai ar vienu vārdu. Līdzvērtīgas idejas iespējas jau šobrīd piedāvā Gmail – vari atbildēt ar jau iepriekš sagatavotām frāzēm.

 

Sākotnēji GBoard ekrāntastatūra piedāvās atbildes tikai angļu valodā, pēcāk klāt nāks citu lielo valodu atbalsts. Latviešu valodā diez vai tik drīz iegūsim šādas iespējas, bet vismaz Swiftkey tastatūra spēj atcerēties un ieteikt biežāk izmantotās frāzes. Lietotājam gan nākas šīs frāzes salasīt kopā pa atsevišķiem Swiftkey ekrāntastatūras piedāvātiem vārdiem.

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Mani tracina, ka gboard nespēj normāli pabeigt vārdu. Baidos, ka ar teikumu pabeigšanu būs vēl bēdīgāk.

Šķiet, ka tā būs vēl kāda “iespēja”, kas veselā saprāta saglabāšanai būs jāatslēdz uzreiz pēc telefona ieslēgšanas. Un kura radīs kaudzi problēmu zvanu tehniskajam atbalstam jautājumu “kāpēc šitais %$@!$ domā manā vietā!?!?” veidā.

a es atbalstu! ;) jau tagad pilns internets ar jokiem par reāliem autokorekcijas (ne)gadījumiem. ja neproti atslēgt, tad samierinies ar sekām un smīdini tautu.
sanāk, ka Google rūpējas par cilvēku veselību — 5-10 sekundes smiešanās paildzinot dzīvi par 10 minūtēm.

Memelogiem tas protams būs nebeidzams barības avots. Taču tehniskā atbalsta dienestiem un vnk tiem, kuriem radu un paziņu starpā pavairāk netehnisku personu, ši sviests radīs pamatīgas galvas sāpes. Man jau tagad pietiek ar regulāriem T9 un viedierīču klaviatūru autokorekcijas aplaimoto zvaniem ar jautājumu “kā to $^%*@!” atslēgt.

ja maksas numurs nebūtu tik dārgs… es jau sen apakļam apsvēru iespēju ieviest. no otras puses, man tomēr labāk patīk cits biznesa modelis, kuru praktizēju — telefona konsultācijas par brīvu, fizisks darbs par naudu. apmēram, kā būtu jābūt ar mūzikas atskaņošanu — jāpelna ar uzstāšanos, nevis tukšu piesegšanos ar izlobēto © likumu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma