web analytics

Liegts ar atsauktiem MacBook modeļiem iekāpt lidmašīnās

Jaunākie raksti

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...Apple šīs vasaras sākumā atsauca 2015. gada MacBook Pro modeļus, jo tiem var pārkarst un aizdegties akumulators. ASV Federālā aviācijas administrācija stingri atgādinājusi gan pasažieriem, gan gaisa pārvadātājiem, ka atsauktos MacBook Pro nedrīkst ienest lidmašīnās.

Apple atsauca mid-2015 15 collu MacBook Pro ar Retina ekrānu (mid-2015 15-inch MacBook Pro with a Retina display), bet MacBook Pro lietotāji šo atsaukumu bieži ignorējot, jo tas attiecas tikai uz aptuveni 26% pārdoto MacBook Pro.

MacBook Pro atsaukums nozīmē tikai to, ka padzīvojušajam klēpjdatoram tiek bez maksas uzstādīts jauns akumulators. Attiecīgi MacBook Pro īpašnieks to varēs izmantot vēl gadiem.

Apple MacBook Pro nav vienīgās ierīces, kas nav atļautas lidmašīnās. Iepriekš lielu skandālu izraisīja Samsung Galaxy Note7 akumulatora problēmas. Arī tad tiem retajiem Galaxy Note7 īpašniekiem tika liegts iekāpt ar viedtālruni lidmašīnās.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Samsung 2 :)

Elvijs Jaunzems

Ir tikai viena problēma. Kad Note 7 tika nobanots no lidmašīnām, lidmašīnās darbinieku nezināšanas dēļ netika ielaisti arī S7 un citu Samsung telefonu īpašnieki.

Ka tik nav tā, ka tagad visa veida MacBook netiks ielaisti… :)

Krotow

Atņems drošības pārbaudēs un kraus kaudzē.

Skābene

Kaudzē iespaidīgāk deg! :)

Jānis Rozenšteins

Pilnīgi pieļauju, ka netiks laists neviens no tiem Macbook, jo kuram būs laika baigi meklēt un pētīt vai tas modelis vai nav.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: