Reklāma

Liegts ar atsauktiem MacBook modeļiem iekāpt lidmašīnās

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Apple šīs vasaras sākumā atsauca 2015. gada MacBook Pro modeļus, jo tiem var pārkarst un aizdegties akumulators. ASV Federālā aviācijas administrācija stingri atgādinājusi gan pasažieriem, gan gaisa pārvadātājiem, ka atsauktos MacBook Pro nedrīkst ienest lidmašīnās.

Apple atsauca mid-2015 15 collu MacBook Pro ar Retina ekrānu (mid-2015 15-inch MacBook Pro with a Retina display), bet MacBook Pro lietotāji šo atsaukumu bieži ignorējot, jo tas attiecas tikai uz aptuveni 26% pārdoto MacBook Pro.

MacBook Pro atsaukums nozīmē tikai to, ka padzīvojušajam klēpjdatoram tiek bez maksas uzstādīts jauns akumulators. Attiecīgi MacBook Pro īpašnieks to varēs izmantot vēl gadiem.

Apple MacBook Pro nav vienīgās ierīces, kas nav atļautas lidmašīnās. Iepriekš lielu skandālu izraisīja Samsung Galaxy Note7 akumulatora problēmas. Arī tad tiem retajiem Galaxy Note7 īpašniekiem tika liegts iekāpt ar viedtālruni lidmašīnās.

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Samsung 2 :)

Elvijs Jaunzems

Ir tikai viena problēma. Kad Note 7 tika nobanots no lidmašīnām, lidmašīnās darbinieku nezināšanas dēļ netika ielaisti arī S7 un citu Samsung telefonu īpašnieki.

Ka tik nav tā, ka tagad visa veida MacBook netiks ielaisti… :)

Krotow

Atņems drošības pārbaudēs un kraus kaudzē.

Skābene

Kaudzē iespaidīgāk deg! :)

Jānis Rozenšteins

Pilnīgi pieļauju, ka netiks laists neviens no tiem Macbook, jo kuram būs laika baigi meklēt un pētīt vai tas modelis vai nav.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: