Samsung atkal kronēts par viedtālruņu ražotāju ar pasaulē labākajām Galaxy Note10+ galvenajām kamerām un arī pirmā vieta iegūta ar pašiņu kameru. Galaxy Note10+ saņēmis 118 DxOMark punktus par fotogrāfiju un 101 punktu par video uzņemšanas spējām. Galaxy Note10+ fotoiespējas ir ļoti tuvas Galaxy S10 5G, bet pārspēj Huawei P30 Pro.

Tiek gan uzskatīts, ka Galaxy Note10+ DxOMark tabulu augšgalā noturēsies tikai pāris mēnešus, jo jau pavisam drīz gaidāmi Huawei Mate 30 Pro, iPhone 11 sērijas un Pixel 4 sērijas viedtālruņi.

DxOMark uzsver, ka Galaxy Note10+ ticis pie uzlabotas attēla apstrādes, kā arī telefoto objektīvs ticis pie uzlabota objektīva ar labāku gaismasspēju. Galaxy Note10+ nodrošina labu un lielisku fotogrāfiju uzņemšanu gandrīz visos gaismas apstākļos.

Man pašam izdevās pāris minūtes paturēt Galaxy Note10+ rokās un varu sacīt, ka viedtālrunis nav ne liels, ne arī smags, kad to salīdzina ar OnePlus 7 Pro. Galaxy Note10+ izmēri ir ļoti līdzīgi Huawei P30 Pro modelim, tomēr Galaxy Note10+ šķiet rokā ērtāks.

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
freelifelvJānis Rozenšteinstočna Antiņš Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Jānis Rozenšteins
Member
Jānis Rozenšteins

Galaxy Note10+ fotoiespējas ir ļoti tuvas Galaxy S10 5G, bet pārspēj Huawei P30 Pro.

Diezgan neprecīzs teikums. Galaxy S10 5G un Note 10+ 5G ir sliktāks foto rezultāts nekā P30 Pro, bet kopējo rezultātu glābj video sadaļa.

Kā Note 10+ var būt ļoti tuvas fotoiespējas S10 5G un pārspēt P30 Pro, ja abiem ir sliktāks rezultāts nekā P30 Pro.

Pareizi, manuporāt, būtu šādi
Galaxy Note10+ fotoiespējas ir ļoti tuvas Galaxy S10 5G, bet pārspēj Huawei P30 Pro, pateicoties labākām video uzņemšanas iespējām.

točna Antiņš
Guest
točna Antiņš

Ok, man nav bilde ar fočiku rokā, bet cik es dzirdēju, ka P30 atpaliek no P20.

Un visa galu galā – bildes visiem labas. Tie cipari 118 un 101 ko vispār izsaka? Pilnīgu nulli. Un, ja man kamera viņu vērtējumā ir 116 un 93? Ko man darīt? Pakārties?

Jānis Rozenšteins
Member
Jānis Rozenšteins

Esmu salīdzinājis P30 pro ar P20 pro – neliela, bet ir atšķirība. Zooms un ultrawide vispār padara lietošanas pieredzi daudz savādāku kā ierasts.

freelifelv
Guest
freelifelv

Hudžaveijs der tumsā un zooms labs. Besī softs, gļuki, korpuss. Samsjungs ir paredzamāks, ne tik izlecošs un inovatīvs, bet stabils un pamatīgs cik vien var. Visus šos mobilos lūžņus tirgoju sensen, so………