OK, tas ir oficiāli! Samsung ir izplatījis ielūgumus uz savu nākamo Unpacked pasākumu, kurā, visdrīzāk, tiks prezentēts jaunais Galaxy Note sērijas viedtālrunis. Par to diezgan nepārprotami liecina ielūgumā iekļautais S Pen irbulis. Pasākums notiks Bruklinas Barclays Center, Ņujorkā un tiks rādīts tiešraidē visā pasaulē līdzīgi kā iepriekšējos gados.

Baumo, ka jaunajā Galaxy Note 10 viedtālrunī, līdzīgi kā Galaxy S10, priekšējā kamera un pirkstu nospiedumu sensors būs iestrādāti zem displeja. Tāpat baumo, ka šogad Note telefoniem būs vairākas versijas (“parastais” Note 10 ar 6.3 collu displeju un Note 10 Pro ar 6.75 collu displeju), uzlabots irbulis un pilnveidotas aizmugurējās kameras. Nekur nespruksim arī bez Galaxy Note 5G versijas. Bažas māc par baumu, ka šogad Galaxy Note ierīces šķirsies no ierastās 3.5mm audio pieslēgvietas. Jāpaciešas pavisam maz un visu uzzināsim paši.

Reklāma

Gadu veco Samsung Galaxy Note9 joprojām uzskatu par nepārspētu produktivitātes līderi un ceru, ka jaunais modelis turpinās mums piedāvāt tās iespējas, kuras šobrīd nepiedāvā neviens konkurents!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
REALAIS

Ja var ticēt nopludiņātajām bildē?, tad būs Note 10 un Note 10+. Vismaz būs gudri neizmantojot Pro nosaukumu uerīcē, kurai ir lielāks ekrāns un lielāka baterija.

Igors

It kā vajadzēja būt Note 10 +, nevis pro