Samsung izdevies uz īsu mirkli kļūt ļoti godīgiem, atgādinot, ka viedās tehnoloģijas nav neko diži drošas. Šis īsais mirklis bija pāris stundas pagājušās nedēļas beigās, kad Samsung ASV atbalsta Twitter kontā tika izvietots atgādinājums veikt viedo televizoru pārskenēšanu pret vīrusiem ik pārnedēļas. Tika pievienota arī īsa video instrukcija.

Pēcāk gan kāds attapās, ka tik vaļsirdīga atzīšanās viedo televizoru ievainojamībās nenāks par labu Samsung QLED sērijas un citu viedo televizoru pārdošanai. Izvietotais tvīts tika noņemts, bet tas jau nebūtu internets, ja kāds nebūtu tvītu saglabājis.

Ik pa laikam izskan brīdinājumi par tā dēvētā Lietu Interneta drošību – katrs ražotājs būvē desmitiem un simtiem ar tīmekli savienotu ierīču, bet par drošību un vīrusiem kaut kā pēdējos gados pieņemts klusēt. Iespējams, ka lielākais vaininieks šajā klusēšanā ir Microsoft ar savu iebūvēto (bet ne pilnīgi ideālo) vīrusu aizsardzību Windows 10 operētājsistēmā. Arī Android un iOS operētājsistēmas esot drošas, vismaz tā mums saka.

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrotowEggy Mega123LAN Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
LAN
Guest
LAN

Skatos, ka televizors ir baigā ekstra par kuru jāmaksā – jāpērk kanālu un antivīrusa abonaments un neskatoties uz to, reklāmas ir gan raidītajā saturā, gan paša TV izvēlnēs.

123
Guest
123

Uzliec uz TV ad-block un reklaamas neredzi.. :)

Krotow
Guest
Krotow

Jā, uzliec gan, ja TV nevari uzstādīt adblockeri un vispār nevienu ražotāja neparedzētu aplikāciju no malas.

Krotow
Guest
Krotow

Antivīruss televizorā ir risinājums neesošai problēmai. Pie nosacījuma JA NESLĒDZ TELEVIZORU PIE INTERNETA. Citādi antivīrusu vajadzēs. Ja slēdz TV pie interneta, tad antivīruss ir tikai pagaidu risinājums Uz televizoriem attiecas tā pati morālās novecošanas dilemma kas raksturīga viedtelefoniem. Ražotāji ļoti negribīgi atjauno veco iekārtu programmatūru (vispirms jātaisa lietas jaunajiem modeļiem, jo laiks ir nauda utt…). Jaunāku antivīrusu ielādēt visticamāk neizdosies, jo TV ražotājiem kā likums ir savi noslēgtie aplikāciju veikali, kurus arī atjauno ar nokavēšanos un pie Google Play u.tml. klāt pieslēgties no šiem TV legāli nevar un arī nelegāli būs ļoti grūti. Nemaz nerunājot par kreiso aplikāciju iebarošanu (ir… Read more »

Eggy Mega
Member
Eggy Mega

Man uz tādas Android mēdijkastes nav Netflix, nākas lietot to uz viedā TV.

Krotow
Guest
Krotow

Laikam no kastes atkarīgs. Manējā Netflix ir.