Sennheiser izziņojis savas pirmās spēļu datoriem paredzētās bezvadu austiņas Sennheiser GSP 670. Sennheiser GSP 670 būs pieejamas iegādei jau jūlijā.

Sennheiser GSP 670 austiņu cena būs 349 eiro, tātad nekādas lētās šīs austiņas nebūs. Sennheiser paļaujas, ka geimeri novērtēs austiņu sniegto komfortu, ļoti augsto skaņas kvalitāti un uzņēmuma reputāciju.

Sennheiser GSP 670 ir bezvadu austiņas, tās izmanto Sennheiser izstrādātu bezvadu savienojuma tehnoloģiju, lai nodrošinātu bezproblēmu savienojumu un skaņas pārraides ātrumu. Datorā nāksies ievietot Sennheiser GSP 670 līdzi nākošu USB spraudni.

Sennheiser GSP 670 austiņas ar USB spraudni un bezvadu savienojumu būs izmantojamas kopā ar galddatoriem un Sony Playstation 4, bet tās piedāvā arī Bluetooth savienojumu viedtālruņiem un planšetdatoriem. Austiņas pavada Sennheiser Gaming Suite for Windows programmatūra.

Tiek solīts, ka Sennheiser GSP 670 nodrošina 20 stundu darbību ar Bluetooth savienojumu vai līdz 16 stundām ar USB bezvadu savienojumu.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
emils lasmanis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
emils lasmanis
Member
emils lasmanis

Cena diezgan draudzīga (ņemot vērā ka tas ir sennheiser)! Bet tas geimeru/transformeru dizains…. nu kapēc? Labi, ka nopietnie vācieši neaizraujas ar RGB izdekorēršanu.