Programmatūras testēšanas uzņēmums TestDevLab šovasar rīko bezmaksas vasaras skolu “TestDevLab Summer School 2019”, kurā intensīvos trīs nedēļu kursos varēs apgūt automatizētās programmatūras testēšanas pamatus. Labākajiem šo kursu absolventiem tiks piedāvātas apmaksātas prakses iespējas uzņēmumā. Tāpat uzņēmums nodrošinās visu apmācībām nepieciešamo datortehniku un mācību materiālus.

TestDevLab vasaras skola norisināsies uzņēmuma Ventspils birojā (Kuldīgas iela 17, Ventspils) trīs nedēļas no 8. līdz 23. jūlijam, un uz to var pieteikties ikviens, kuru interesē programmatūras kvalitātes nodrošināšanas joma. Iepriekšēja programmēšanas pieredze nav obligāta, bet lieti noderēs. Krietni svarīgāka ir vēlme strauji apgūt jaunas zināšanas.

Kursu gaitā pieredzējušie TestDevLab speciālisti iepazīstinās ar programmatūras testēšanas pamatkonceptiem un automatizētās testēšanas pamatiem, kā arī tiks sniegts ieskats Apple iOS lietotņu izstrādes pamatos. Apmācības process sastāvēs gan no teorētiskajām nodarbībām, gan praktiskajiem uzdevumiem, kuru gaitā tiks risināti reālajam darbam pietuvināti uzdevumi izmantojot modernas tehnoloģijas un instrumentus.

Trīs nedēļu ilgie bezmaksas kursi noslēgsies ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas teorētiskās un praktiskās zināšanas un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā.

“Mēs ikdienā rūpējamies par to, lai mūsu klienti, kas ir gan jaunuzņēmumi, gan milzīgas globālas kompānijas, saviem klientiem piedāvātu drošu un kvalitatīvu programmatūru. Esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi programmatūras testēšanas jomā un vēlamies “TestDevLab Summer School 2019” dalībniekus iepazīstināt ar šo perspektīvo IT jomu, un, iespējams, atrast jaunus papildspēkus mūsu strauji augošajai komandai”, teic TestDevLab līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds.

Dodies uz “TestDevLab Summer School 2019” mājaslapu, lai iepazītos ar detalizētāku kursu aprakstu, kā arī piereģistrētos: https://summerschool.testdevlab.com/

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
hermi

Kādā valodā notiks komunikācija kursos? Vai ir kāds vecuma ierobežojums?

Kristaps Skutelis

Kursi notiks angļu valodā un vecumam būtu jābūt no 17 gadiem.