Samsung Galaxy S10 5G kļuvis par jauno DxOMark Mobile līderi kameru testos, saņemot punktus 112 (kombinētais punktu skaits). Lai arī šis rezultāts ir vienāds ar Huawei P30 Pro, tomēr pašiņu kamera Galaxy S10 5G ir būtiski labāka (97 punkti pret P30 Pro 89 punktiem), kā arī Galaxy S10 5G uzrādījis rekordaugstu video uzņemšanas punktu skaitu.

Galaxy S10 5G galvenās kameras saņēmušas 109 punktus, kas pārsniedz Galaxy S10+ modeļa spējas, lai arī kameras ir gandrīz vienādas. Galaxy S10 5G klāt nācis vien ToF sensors (dziļumu nosakošais sensors, kas ir arī P30 Pro), bet ar to pietiek, lai Samsung ieviestie programmatūras uzlabojumi paceltu Galaxy S10 5G kameras pirmajā vietā.

Galaxy S10 5G izceļas ar to, ka ToF sensors un arī ultra-wide kameras dati netiek izmantoti digitālā bokē veidošanā, bet tā vietā bokē aprēķinu pamatā tiek izmantots telefoto objektīvs.

Arī 97 punkti pašiņu kamerai ir jauns rekords, lai arī Samsung Galaxy S10 5G ar tikai vienu pašiņu kameru, kamēr Galaxy S10+ ir divas pašiņu kameras.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
REALAIS

S10+ nav divas kameras. Viena ir kamera un otrs ir dziļuma sensors. Tikai viena “acs” uzņem bildes.

Artis 🍏

Tehniski par to var strīdēties. Bet tādā gadījumā ļoti daudzi telefoni arī ir nevis ar 3, bet 2 galvenajām kamerām. Huawei P30 Pro tad būtu 3, nevis 4 kameras.

Nelauzām galvas pat tādiem niekiem!

REALAIS

Kas kuram būtu arī nieki.
Tad kāpēc S10 5G tiek pozicionēts ar vienu kameru, un S10+ ar divām? Ja abiem ir lielais izgrauzums?