Paciņu piegādes var būt visai sarežģīts process. To lieliski pierādījis mūsu pašu Pasts, piedāvājot iegādāties gurķu sēklas, pannu vākus, ātros kredītus, bet pasta pakalpojumus tur iegūt gandrīz nav iespējams. Vai esi mēģinājis saņemt savu sūtījumu, kad pirms tevis kāds provē nosūtīt ierakstītu vēstuli?

Autoražotājs ŠKODA uzsācis izmēģināt pasta sūtījumu piegādi uz automašīnas bagāžnieku. ŠKODA gribēs no tevis iegūt automašīnas reģistrācijas numuru un adresi, kur mašīna atrodas. Kurjers piegādās sūtījumu tieši uz mašīnas bagāžnieku, kamēr tu esi sapulcē, sporta zālē vai izklaidējies.

ŠKODA šobrīd Čehijā izmēģina jauno iespēju – nāksies uzstādīt automašīnai ierīci, kas ļauj piekļūt bagāžniekam. Kurjeram tiek piešķirta vienas reizes pieeja bagāžas nodalījuma atvēršanai noteiktā laika periodā. Kad piegāde veikta, klients savā tālrunī saņems paziņojumu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

7 komentāri

  1. Bet tīri teorētiski to noteikti varēs uzaust un piekļūt arī citiem mērķiem. Jo vairāk elektronikas, jo nedrošāka mašīna. Un mēs jau zinām. cik “labi” visi tie TV, telefonu, skuteru, elektrisko skrejriteņu un mašīnu ražotāji pievēršas drošībai. Galvenais ir tikai pārdošana.

  2. ASV paciņas noliek pie mājas durvīm, gan jau izaugsim līdz tam, ka nesatrauksimies par to, ka mūsu piegāde notiek uz auto bagāžnieku

  3. Man ļoti patīk Latvijas pasta prakse sīkās paciņas likt pastkastēs. Ja viņi šo attīstīs vēl vairāk, esmu gatavs uzlikt lielāku kasti ar lielāku caurumu uz žoga, lai nes arī lielās pakas, skaidrs, ka uz sliekšņa likt nebūtu prātīgi. Kaste noderētu arī citiem paku kurjeriem

Ir ko teikt?