Dropbox pievienojis bezmaksas lietotājiem jaunu ierobežojumu – tiks ierobežots skaits ar ierīcēm, kurās pieejama Dropbox sinhronizācija. Ierobežojums būs visai drastisks – Dropbox kontam Basic lietotāji varēs pievienot trīs ierīces.

Iepriekš Dropbox Basic lietotāji varēja pievienot sinhronizējamās ierīces bez ierobežojuma.

Ja vēlēsies turpināt izmantot plašāku ierīču skaitu Dropbox satura sinhronizēšanai, nāksies iegādāties kādu no Dropbox maksas plāniem. Dropbox šobrīd apsolījis, ka Basic plāna lietotājiem nebūs jānovāc jau šobrīd pievienotās sinhronizācijas ierīces, tās netiks ierobežotas pie trim gabaliem, bet arī jaunas ierīces nebūs iespējams pievienot, ja veco skaits būs vairāk par 3.

Lai noņemtu vecas, neizmantotas ierīces no Dropbox sinhronizācijas saraksta, dodies uz iestatījumiem, noņem nevajadzīgās ierīces no Linked Devices saraksta. Uzstādot Dropbox lietotni datorā, arī tiks piedāvāta iespēja dzēst vecās ierīces no sinhronizācijas saraksta.

6 komentāri

  1. Es dropbox izmantoju foto sutišanai no redmi 4X uz datoru, jo Xiami nav normalas programmas bilžu sinhronizācijai ar PC, tad nu izdomaju atsakt lietot Dropbox tīri bilžu parsutišanai uz PC

Ir ko teikt?