Apple arī gatavojas kādu dienu piedāvāt salokāmu iPhone vai iPad – tiek ziņots, ka Samsung esot nosūtījis Apple paraugus ar salokāmajiem ekrāniem. Samsung uzskatāms par vienu no lielākajiem Apple sadarbības partneriem jau šobrīd, tāpēc nav nekāds brīnums, ka Samsung gribētu nokost gabalu no Apple lokano viedierīču pīrāga, piegādājot nepieciešamās ekrānu tehnoloģijas.

Samsung jau šobrīd izziņojis lokanu Galaxy Fold viedtālruni. Viedtālrunis ir dārgs, un tas pie pircējiem nonāks tikai pēc kāda laika. Pagaidām nav arī līdz galam skaidrs, priekš kam mums nepieciešams lokans viedtālrunis.

Samsung Display esot nosūtījis 7.2 collu lokanu ekrānu paraugus ne tikai Apple, bet arī Google, Oppo un Huawei. Huawei jau paspējis izziņot lokano Mate X, bet šī viedtālruņa iznākšana vēl ir vismaz trīs, četru, varbūt pat sešu mēnešu attālumā. Samsung Display var mēneša laikā saražot ap 200 000 lokanu ekrānu, bet Galaxy Fold pasūtījumi noteikti būs mazāki.

Apple lokanās viedierīces varam sākt gaidīt ne ātrāk par 2020. gada rudeni. Stīvs Vozņaks gan vēlētos lokanu Apple ierīci redzēt ātrāk.

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KrotowKKTKAndrītsArnys Inc™Māris Silinieks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Māris Silinieks
Guest
Māris Silinieks

Vienīgais, kas nāk prātā, kāpēc ir vajadzīgs salokāms telefons, ir tas, ka varēs droši mest zemē, nebaidoties par zirneklīti uz ekrāna. :)

Arnys Inc™
Guest
Arnys Inc™

bet ne huawei lokāmā telefona gadījumā :)

Krotow
Guest
Krotow

Pag, Apple taču jau bija lokans telefons (iPhone 6).

Andrīts
Guest
Andrīts

Stilīgi pajokoji, labs 😃

KKTK
Guest
KKTK

Bet tagad ir lokanais iPad

Krotow
Guest
Krotow

+1