Sony sen, sen atpakaļ (2014. gadā) izmēģināja roku Android Wear viedpulksteņa izveidē, bet tobrīd un arī tagad viedo pulksteņu tirgu pārsvarā sadala Apple Watch un dažādi sporta pulksteņi – Google Wear OS ir pabērna lomā.

Sony izziņojis Wena sērijas pulksteņu siksniņas, kas padara parastu pulksteni par visai ērtu viedpulksteni ar bezkontakta maksājumu iespēju. Sony Wena siksniņas pat atbalsta vienkāršotu fitnesa datu vākšanu un paziņojumu saņemšanu no viedtālruņa.

Fitnesa entuziasti novērtēs silikona Wena Wrist Active, kamēr premium segmenta pulksteņiem labāk piestāvēs metāla Wena Wrist Pro. Wena Wrist sērijas viedās siksniņas sākotnēji pieejamas Lielbritānijā, bet pagaidām nav zināms, vai tās nonāks citviet Eiropā vai ASV. Bezkontakta maksājumus nodrošina Wirecard Boon.

Metāla Wena Wrist Pro viedā siksniņa pamatā paredzēta izmantošanai 20 mm siksniņu vietā, bet tā ir saderīga arī ar 18 mm un 22 mm pulksteņu siksnām. Wena Wrist Pro pieejama melnā vai sudraba krāsā.

Wena Wrist Active papildus saņēmusi GPS uztveršanu un sirdsdarbības sensoru. Wena Wrist Active spēj nodot datus Apple Health un Google Fit lietotnēm.

Wena Wrist Pro cena ir no 399 mārciņām, Wrist Active maksā no 349 mārciņām.

10 komentāri

Ir ko teikt?