Sony sen, sen atpakaļ (2014. gadā) izmēģināja roku Android Wear viedpulksteņa izveidē, bet tobrīd un arī tagad viedo pulksteņu tirgu pārsvarā sadala Apple Watch un dažādi sporta pulksteņi – Google Wear OS ir pabērna lomā.

Sony izziņojis Wena sērijas pulksteņu siksniņas, kas padara parastu pulksteni par visai ērtu viedpulksteni ar bezkontakta maksājumu iespēju. Sony Wena siksniņas pat atbalsta vienkāršotu fitnesa datu vākšanu un paziņojumu saņemšanu no viedtālruņa.

Fitnesa entuziasti novērtēs silikona Wena Wrist Active, kamēr premium segmenta pulksteņiem labāk piestāvēs metāla Wena Wrist Pro. Wena Wrist sērijas viedās siksniņas sākotnēji pieejamas Lielbritānijā, bet pagaidām nav zināms, vai tās nonāks citviet Eiropā vai ASV. Bezkontakta maksājumus nodrošina Wirecard Boon.

Metāla Wena Wrist Pro viedā siksniņa pamatā paredzēta izmantošanai 20 mm siksniņu vietā, bet tā ir saderīga arī ar 18 mm un 22 mm pulksteņu siksnām. Wena Wrist Pro pieejama melnā vai sudraba krāsā.

Wena Wrist Active papildus saņēmusi GPS uztveršanu un sirdsdarbības sensoru. Wena Wrist Active spēj nodot datus Apple Health un Google Fit lietotnēm.

Wena Wrist Pro cena ir no 399 mārciņām, Wrist Active maksā no 349 mārciņām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

virsrakstā maldinoši minētie viedpulksteņi rakstā pārtop par viedajām pulksteņsiksnām)

kr://2ps

A kas tur tik maldinošs? Izlasi tad līdz galam, nevis uzķer pirmo vārdu “viedpulkstenis”.

x

pulkstenis paliek kāds bija. viss viedums ir siksnā. ja izlasa rakstu, tas ir saprotams.

Gatis

Sveiki, LVL būs iespējams iegādāties sony XA2 plus

Mārtiņš

Vai tas bija jautājums vai fakta konstatēšana

boox

LVL nebūs iespējams iegādāties, kopš 2015. gada tiek lietots EUR.

boox

Kā laiks skrien, 2014*

Gatis

Vai Latvijā varēs iegādāties sony XA2 plus

Kristaps Skutelis

Telefons nav jauns, bet pie operatoriem neredzu. Zinot, ka Sony Baltijā ir samazinājuši savu klātesamību, principā arī pie operatoriem baigi negaidītu.

Gatis

Kāda ziņā nav jauns ja izlaists 2018