Parasti ar šādām ziņām cenšamies neaizrauties, bet šoreiz tīmekļa varoņi ir no noplūdušas, neapstiprinātas informācijas un Motorola patenta attēliem izveidojuši Motorola Razr modeļa digitālu attēlojumu. Izskatās fantastiski, beidzot lokanam ekrānam ir jēgpilns pielietojums.

Motorola Razr telefoni savā laikā bija ne mazāk slaveni par Nokia 3310, arī tos varēja redzēt vairākās filmās un seriālos. Turklāt Motorola Razr telefoni bija atvāžami, šobrīd vismaz Eiropā atvāžamus telefonus iegādāties nav iespējams. No lielajiem ražotājiem tikai Samsung piedāvā atvāžamus telefonus, bet tie paši pieejami Japānā. Vēsturisko telefonu atjaunošana ļauj ātri un viegli nopelnīt uz to pircēju rēķina, kuri kādreiz lietojuši pirmos telefonu modeļus, un kuri īsti nevēlas izmantot viedtālruņus.

Ja tiešām Motorola atjaunos Razr modeli ar lokanu ekrānu, tā cena nebūs zema. Tiek pieļauts, ka lokans Motorola Razr pircējam varētu izmaksāt pat dārgāk par iPhone XS Max – Motorola Razr cena varētu būt ap 1500 dolāriem.

Protams, šie visi ir sapņi, bet ne nepiepildāmi, jo jau februāra beigās no vairākiem lielajiem ražotājiem gaidāmi īsteni (beidzot nopērkami) lokanu viedtālruņu modeļi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārtiņš

O, pamazām tuvojamies manam naivajam sapnim – ierīce, ko var sarullēt mazā trubiņā.