Amazon paziņojis par režģtīkla maršrutētāju ražotāja Eero iegādi, bet nekādas darījuma nianses nav zināmas. Amazon pat nav atklājis aptuveno darījuma summu un iemeslu. Tiek pieļauts, ka Amazon grasās uzlabot un papildināt savu viedās mājas ierīču piedāvājuma klāstu.

Tiek uzskatīts, ka Amazon no Eero varētu pārņemt mājas viedo ierīču pirmreizējās iestatīšanas iespējas. Amazon tādējādi uzlabos Alexa ierīču lietošanas ērtumu un viedās mājas ierīču sadarbību. Amazon neko nav komentējis, šie visi ir minējumi.

Šī nav pirmā reize, kad Amazon iegādājas kādu viedās mājas tehnoloģiju ražotāju. Pirms gada Amazon rokās nonāca viedo durvju zvanu ražotājs Ring. Pirkuma summa bija viens miljards dolāru. Ring turpinās darbību bez pārlieku lielas Amazon iejaukšanās uzņēmuma ikdienā. Līdzīgi darbojas iepriekšējie Amazon pirkumi – Audible, Twitch un Zappos. Te gan jānorāda, ka Amazon jau kādu brīdi runā par iespēju izveidot piegādes servisu mājās, kur kurjeram ir pieeja viedajai mājai – paciņa tiek ienesta mājās, pat ja mājā neviena nav.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zorrs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Zorrs
Guest
Zorrs

Jauki,bet, ja Amazona kurjera atpakaļceļu no viedās mājas aizšķērsotu ne tik viedais rotveilers?