Baumas norāda, ka Facebook sociālais tīmeklis tiks vismaz daļēji apvienots ar Facebook Messenger, Instagram un WhatsApp. Šobrīd nekāda sīkāka informācija netiek izpausta. Te gan būtu jāatzīmē, ka Facebook vienmēr ir uzsvēris, ka nopirktie uzņēmumi turpinās dzīvot savu dzīvi, tie netiks nogalināti.

Visticamāk, Facebook varētu apvienot Messenger, Instagram un WhatsApp ziņu sūtīšanu – piemēram, no Messenger varēsi nosūtīt ziņu uz Instagram un WhatsApp. Messenger, Instagram un WhatsApp kopā ir 2.6 miljardi lietotāju, tāpēc apvienošnās solis būtu visai loģisks, bet par šāda veida apvienošanos bažas izteikuši dažādi konkurences un privātuma aizstāvji.

Šobrīd tikai WhatsApp piedāvā pārsūtītā satura šifrēšanu, kas nāk par labu privātumam, bet ierobežo iespējas cīnīties pret viltus ziņām un nelegāla satura pārsūtīšanu. Tāpat daudzi uzskata, ka Facebook platformai jau šobrīd ir gana plašs problēmu klāsts – Facebook nespēj tikt galā ar privātuma un drošības problēmām vēl esošajos sociālā tīmekļa plašumos.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KKTKKristaps Skutelis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Es tā sapratu, ka esošās lietotnes paliks, notiks servisu apvienošana paša Facebook (backend) pusē.

KKTK
Guest
KKTK

Feisītī es liekas jau redzēju diezgan integrētu instagram postu