Baumas norāda, ka Facebook sociālais tīmeklis tiks vismaz daļēji apvienots ar Facebook Messenger, Instagram un WhatsApp. Šobrīd nekāda sīkāka informācija netiek izpausta. Te gan būtu jāatzīmē, ka Facebook vienmēr ir uzsvēris, ka nopirktie uzņēmumi turpinās dzīvot savu dzīvi, tie netiks nogalināti.

Visticamāk, Facebook varētu apvienot Messenger, Instagram un WhatsApp ziņu sūtīšanu – piemēram, no Messenger varēsi nosūtīt ziņu uz Instagram un WhatsApp. Messenger, Instagram un WhatsApp kopā ir 2.6 miljardi lietotāju, tāpēc apvienošnās solis būtu visai loģisks, bet par šāda veida apvienošanos bažas izteikuši dažādi konkurences un privātuma aizstāvji.

Šobrīd tikai WhatsApp piedāvā pārsūtītā satura šifrēšanu, kas nāk par labu privātumam, bet ierobežo iespējas cīnīties pret viltus ziņām un nelegāla satura pārsūtīšanu. Tāpat daudzi uzskata, ka Facebook platformai jau šobrīd ir gana plašs problēmu klāsts – Facebook nespēj tikt galā ar privātuma un drošības problēmām vēl esošajos sociālā tīmekļa plašumos.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristaps Skutelis

Es tā sapratu, ka esošās lietotnes paliks, notiks servisu apvienošana paša Facebook (backend) pusē.

KKTK

Feisītī es liekas jau redzēju diezgan integrētu instagram postu