Web Analytics
More
  Reklāma

  Withings parāda jaunus pulksteņus: analogos Move un Move ECG

  Jaunākie raksti

  Viens no veiksmīgākajiem valkājamās elektronikas ražotājiem Withings parādījis pāris jaunus aktīvā dzīvesveida pulksteņus kopā ar pulsa un asinsspiediena mērierīci Withings Move ECG.

  Apple jau kādu laiku lepojas ar elektroniskās elektrokardiogrammas esamību Apple Watch pulksteņos. Ik pa laikam lasām, ka Apple Watch kārtējo reizi kādam izglābis dzīvību – pulkstenis noteicis sirds problēmas, pulksteņa programmatūra esot ieteikusi apmeklēt ārstu.

  Reklāma

  Withings Move ir jauns analogais pulkstenis ar fitnesa sekošanas iespējām. Patīkami, ka Withings Move maksās sākot no 70 eiro, tas būs iegādājams jau februārī. Withings Move ECG modelis izskatīties tāpat kā Move, bet tam būs līdzīga elektrokardiogrammas iespēja kā Apple Watch. Move ECG modelis maksās no 130 eiro.

  Withings BPM Core ir mājās valkājama trīs-vienā ierīce, kas spēs mērīt asinsspiedienu, veikt elektrokardiogrammu un noteikt sirds problēmas. Withings BPM Core vēl esot pāris nianses ar ierīces sertificēšanu, bet pēcāk tiek solīts izlaist BPM Core par aptuveni 250 eiro.

  Withings BPM Core
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma