OPPO ir viens no lielākajiem Ķīnas viedtālruņu ražotājiem. OPPO un OnePlus viedtālruņus ražo BBK Electronics Corporation. BBK Electronics pieder Vivo un OPPO zīmoli, bet tehniski OnePlus ir OPPO meitasuzņēmums.

Sagaidāms, ka MWC Barcelona 2019 (iepriekšējais nosaukums Mobile World Congress) norises laikā OPPO parādīs salokāmu viedtālruni. Samsung jau iepriekš formāli parādīja strādājošu salokāmā ekrāna konceptu, kas gan īsti nebūtu dēvējams par pārdošanai gatavu viedtālruni.

OPPO pārstāvis arī it kā nejauši izteicies, ka Sony strādājot pie salokāma ekrāna viedierīces, kas ir pamatīgs pārsteigums – Sony vienmēr uzskatīts par ļoti piezemētu viedtālruņu tehnoloģiju izmantotāju. Gandrīz neticami, bet no visiem Sony Xperia viedtālruņiem tikai vienam ir divas galvenās kameras.

No OPPO tiek gaidīts arī viens no pasaulē pirmajiem 5G viedtālruņiem, kam būtu jānonāk tirdzniecībā vēl līdz vasaras sākumam.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Konsumer

Gandrīz jāsaka, ka kamēr Apple nav ielecis šajā hype train, šis varbūt, ka nemaz nav tik svarīgs pagrieziens viedtālruņu attīstība? Jo ja jau Kalifornijas giganti neko neperina, tad jau šis nav īsts… Bet uz nopietnākas nots, but why? Es tomēr vēl līdz galam nesaprotu vai šī ir mērīšanās starp ražotājiem par to, kurš izdarīs šo labāk, jeb tas ir kaut kāds slēpts nākotnes pagrieziena punkts, kur planšetes pazudīs un būs telšetes?

GGrs

“telšetes” – es ceru ka šitas neaizies kursora leksikā :D

Konsumer

Hey, gotta be creative, ne :D? Lapšetes jau esmu izmantojis savā kanālā. Telšete arī varbūt būs…

ProxyFromDeep

Oppo vai tomēr Sony pievienosies locītājiem ?

kaut kā īsti nevar saprast , nobeigums par sony un tā kamērām kaut kā nesaskan ar virsrakstu ..