21. novembrī programmatūras testēšanas uzņēmuma TestDevLab Rīgas birojā (Kr. Valdemāra 8) plkst. 18:30 norisināsies mītaps, kas ir veltīts programmatūras kvalitātes nodrošināšani FinTech uzņēmumos. Uz šo pasākumu aicināti programmatūras testētāji, izstrādātāji un ikviens, kam šī tēma varētu būt interesanta. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet nepieciešams rezervēt savu vietu.

Pasākumā uzstāsies pieredzējuši profesionāļi no Luksemburgā bāzētās fondu datu pārvaldības platformas KNEIP, Latvijas Bankas un TestDevLab. Klātesošie varēs uzzināt par to kā tiek nodrošināta programmatūras kvalitāte gan KNEIP projektā, gan Latvijas Bankas izstrādātajā zibmaksājumu projektā. Savukārt TestDevLab pārstāvis padalīsies ar savu pieredzi testējot dažādus finanšu produktus.

Pasākuma rīkotājs programmatūras testēšanas uzņēmums TestDevLab tika dibināts 2011. gadā un šobrīd no Rīgas, Ventspils, Liepājas un Daugavpils birojiem tā >100 inženieru komanda nodrošina plaša spektra programmatūras testēšanas pakalpojumus no manuālās līdz pielāgotai automatizētajai testēšanai, kā arī specifiskas audio/video un mobilo lietotņu baterijas un datu lietojuma laboratorijas. Tāpat uzņēmums izstrādā dažādus ar programmatūras testēšanu saistītus pakalpojumus. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan pasaulē labi zināmi uzņēmumi kā Microsoft, Skype, Twilio u.c.

Reklāma

10
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisRsesEdmundsdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

me taps

digitalk
Viesis
digitalk

mikslis no pēdējām ziņām Stārtapi samitā akselerēja FinTech sēklu

Edmunds
Viesis
Edmunds

Dažs labs visādas valodas sagramstās, tikai dzimto nevar iemacities !

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ja? Kā tā?

Edmunds
Viesis
Edmunds

Latviski to visu uzrakstīt nevarēji ? Nu gluži kā tāds kārklu vācietis !

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ūja, kas tad tev tekstā nav skaidrs? Pamanīji dažus svešvārdus un apjuki? Nu, pajautā kas nav skaidrs un apstāstīšu. Lai gan.. ja teksts nav saprotams, tad diezin vai šis pasākums būs noderīgs. Tā tiešā mērķauditorija sapratīs par ko ir runa.

es
Viesis
es

Pretīga atbilde.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Un ko tu sagaidi uz diezgan neadekvātu uzbraucienu? Ja pats sāk ar normālu komentāru (jā, tas var būt arī kritisks, ja ir argumentēts un pieklājīgi uzrakstīts), tad arī pretī būs tāda pati normāla atbilde. Mēģināsim vēlreiz? OK, es pat paiešos pāris soļus pretī. Es pareizi saprotu, ka reāli pārmetumi ir par diviem vārdiem: mītaps un fintech? Mītaps ir noteiktās aprindās (LOL, mītapu apmeklētāju aprindās) ļoti iegājies termins, kas apzīmē neformālas tikšanās. Varētu jau izmantot šo pašu neformālo tikšanos, bet kaut kā ierastāks izmantot mītapu. Valodas ziņā nekorekti, bet toties noteiktās aprindās ļoti saprotami. Un piezīmēšanu, ka pamata vēstījums ir angliski.… Read more »

Rs
Viesis
Rs

Palaidi garām savu komentāru augstprātīgo un izsmejīgo stilu. Tā tu vari runāt ar sevi spoguļa priekšā nevis atbildot kursora lasītājam. Ok, cerams tas vairāk neatkārtosies.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Viss atkarīgs no komentētājiem. Kā tie uzvedīsies, tā arī dabūs pretī :)